01-06-2014 (pazar) Ankara Gurubu Bulusuyor... :)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında B.Hurkan.Çoban tarafından paylaşıldı.

1. B.Hurkan.Çoban

B.Hurkan.Çoban Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba değerli dostlar, malumunuz hava durumları bu aralar pek musait olmadıgından ancak günübirlik sohbet etkinlikleri ile bir araya gelebiliyoruz.. Bu etkinliklerden biriside bu hafta sonu geleneksel Forum mekanımız Öğretmen Evi'nde olacak katılımlarınızı bekliyoruz...
    Yeni katılımcı arkadaşlarımızı da bu etkinliklere görmek isteriz..Bu bulusmalarda bir sonraki etkinlik planlarıda yapılacaktır...
    BULUŞMA TARİHİ : (01-06-2014) - PAZAR
    BULUSMA YERİ :Konya yolu üzeri GAZİ HAST Karşısı , ÖĞRETMEN EVİ ..
    BULUŞMA SAATİ : 13 : 00 ' - ( Oturduğumuz sürece katılımlarınızı bekleriz saate çok takılmayın )

NOT: ( Bulusma mekanımız gayet nezih ve guzel bir yerdir, katılımcılar eşleri , kız arkadaşları ve çocukalarıyla gelebilirler.. Motosikletli , Arabalı yada Yaya olarak da katılabilirler ortak paydamız ' motosiklet tutkusu ' ulaşımı neyle yaptığınızın önemi yok arkadaşlar.. )

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mayıs 2014
    Ekrem Kalafatoglu ve goksel ozdogru bunu beğendi.
  2. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Vayy kardeşim hızlı bir buluşma daha, yürü be Ankara kim tutar bizi. Şimdiden bütün katılımcı arkadaşları selamlıyorum.

3. Tamer Şahin

Tamer Şahin Yeni Üye

ilk buluşmayı dör gözle bekliyordum ama şehir dışında olacağım.
    iyi eğlenceler. :)

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hurkan abı haftasonu çubukta enduro yarışı var orda gorevliyim o yuzden ben gelemıyecegım ne yazıkkı
    fırsat yada ımkan olursa gelebılme durumunuz olursa çubuktakı yarışı ızlemeye gelebılırsınız
    ayrıntılı bılgı : http://www.tmf.org.tr/haber_detay.asp?haberID=1035

5. B.Hurkan.Çoban

B.Hurkan.Çoban Üye

Motosiklet:
    Honda
    Forumda taze kana ihtiyaca bayadır varmış abi bizde tazeleyelim ,şu ölü toprağını üzerimizden atalım dedim ... :) Bence Türkiytedeki en nezih motosiklet forumu burası... :)
    Tamer bey sizi de bi sonrakine bekleriz :)
    Pek yarış sever değilim değerli kardeşim , ama çubukda kamp var desen oradaydım ... :)

Bu arada başlığı yanlış atmışım, Ankara gurubu bulusamıyor.. Daha munasip olacakmışş .. :) Bu arada toplantıya gelebilecekler burdan haber verirse katılıma göre toplanalım malum hava yağmurlu olacak ıslandığımıza deyecekse gidelimm.. İş benim için bir kişi geliyorsa bile ıslanmaya değer gelirim.. :) Bu arada tabi eşimle geleceğim bu toplantıya onun da görüşlerini almam gerekecek o ıslanmak istemeye bilir.. :)

EKREM yarışın yapılacağı EVCİ yaylası hosuma gitti orda kamp yapılabilirmi bi baksana .. olmadı gunu birlik gidilebilir oraya kalabalık bir gurupla.. Bu arada motocross yarısına benziyor yarış hakemlerinden Semih Temel Taşı ' abim sevdiğim bir büyügümdür gorursen selamlarımı iletirmisin ..

Anlaşılan bizim ankara gurubu yağmura pek dayanıklı değil .... :islik: Neyse benim halen umidim var gelenler olacaktır... ;)

6. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
  7. B.Hurkan.Çoban

B.Hurkan.Çoban Üye

Motosiklet:
    Honda
    Herkese merhabalar " bu hafta bulusamadık, :(yağmurun ve ekipteki arkadaşların başka işleri çıkması nedeniyle.. Birsonraki toplantıda hava durumuda bize müsade ederse hem kültürel bir gezi hemde tanısma etkinliği olsun diye dusundüm o nedenle bu haftasonu bulusma başlığımız soyle olacak .. Tabiat Tarihi Müzesi gezisi olacak. Müzenin bahçesindeki kafede'de toplantı ve tanısma etkinliği olacak....Bu arada Ankara gurubu kültürel etkinliklerlede biraraya gelecek... :harika:

8. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hurkan abı evci yaylası çok guzel bi yer yeşilliği doğası havası harıka ama gidişte hafıf arazı var o konuda sıkıntı olabılır bıde 2 gun gıttık benım yer hafızam cok ıyı degıldır yollar karısabilir orda yolu karıstırırsakda sıkntılı o bakımdan gıdılırse otarafları ıyı bılen bırıyle gıtmek lazım :))
    Bu aralar benım sınavlar felan fazla yogun sıteyede pek bakamıorum bu haftasonuda mersıne gıtme durumum var sonrakı haftalar okulda sınavda kalmıo dahada rahatlıorum hava durumuda sıkıntı olmaz
    bu arada hurkan abı gorevlı hakem lıstesınde Semih Temel Taşı abımız yoktu o yuzden slmını ıletemedım

evci yaylasından bırkaç goruntu

9. B.Hurkan.Çoban

B.Hurkan.Çoban Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ooo EKREM yok GÖKSEL ABİ YOK ben ne yapayim şimdi ? :kötü: Neyse artık benim gezilerimi forumda takip edersiniz.. :)

10. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlar buradan takipteyim. Henüz hst.den cikamadim. Sanirim 1-2 hafta daha surecekmiş. Gerçi bu sizin etkinliklerinize engel değil, devamını bekliyor olucam ;)
    Olmadı İstanbul ekibini çağır :D

11. B.Hurkan.Çoban

B.Hurkan.Çoban Üye

Motosiklet:
    Honda
    Göksel abimizden bu lafı da duyduk sonunda, koca Ankara ekibi yatsın ben İstanbul ekibini çağırayım öylemi? Oyyy torpaklar başıma dolanaaa.. :islik: Duyun Ankara duyun.. HAni bıraksalar bu durumu bertaraf etmek için Göksel abi kalkıp gelecek ... Siz daha oturun ordan forum okuyun.... o_O Bu kadar lafa artık katılım olur sanırım Göksel abi.. :)
    Aslında ben durmam coktan iki gezi yapardımda şimdiki motorumla geziye cıkmak istemiyorum, inazuma ve cbf 500 arasında sahibindeni alt üst ediyorum , lakin ne fayda adam motoru almış binmiş yıpratmış çizmiş,modifiye yapmış birde karla satıyor.Gelde al motor !!!:( Sanırım kışı bekliyecez.... :hasta:

goksel ozdogru bunu beğendi.