04 nisan forum buluşması

Konu, 'Geleneksel Motosiklet Forum Buluşmaları' kısmında Ozgur Baglama tarafından paylaşıldı.

1. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    avrupa ve anadolu yakasındaki arkadaşlar iki haftada bir yapılan geleneksel forum buluşmamıza hepinizi bekliyoruz.buarada adminlerimiz ve yöneticilerimiz çok yoğun tık yok kimsede..

ulas bunu beğendi.
  2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Evet yoğunluk konusunda haklısın... dün Hakanla konuştuk biz geleceğiz ;) Bu arada Hakancım beni ara sana ulaşamıyorum :)

3. Ferhat.Ulucan

Ferhat.Ulucan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    Yine mado da yapıyoruz değilmi ?

4. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Evet arkadaşlar saatler kaldı hadi bakalım havada fena sayılmaz iyi ve kalabalık bir toplantı bizleri bekliyor saat 20:00 de Çamlıca Mado da A.Rezzak hocamızın yanında olucaz herkese iyi forumlar.......

forever motosikletforum

5. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hakancım giderken beni almayı unutma emi :)

6. A.Rezzak

A.Rezzak Misafir

Arkadaşlar fulu şu anda burda, geleceklere duyrulur.

Bu arada benim motoru Samsuna sattım, haberiniz olsun, bunu hep birlikte kutlayabilirsiniz. Latifçim özellikle sana söylüyorum. Kamyonlar olmadan rahatça tuzlu sularda çamura yatabilirsin artık.

7. öner coskuner

öner coskuner Site Müdavimi

Motosiklet:
    Suzuki
    Bu arada beklerken canin sikiliyorsa, benim fotografimda bulundugu haftasonu gezimden, yeni bi konu actim bakabilirsiniz arkadaslarla beraber.
    Herkeze selamlar.:)

8. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Sevgili arkadaşlar yoğun bir toplantı gündemimiz vardı oturacak yer bulmakta bayağı zorlandı arkadaşlar talep o kadar çoktuki bundan sonraki toplantı yerimizi Bostancı gösteri merkezinde yapma kararı verdik yönetimce :D:D:D
    ne güzel olurdu dimi bunlar şaka tabii az ve öz olmak her zaman güzeldir düşüncesiyle; Ben,Fulu hocam,A.rezzak hocam ve Ulaş hocamla beraber güzel bir sohbet ve değerlendirme yaptık Malesef Metin hocamızı,Latif hocamızı,Avrupa yakası sorumlumuzOrkoyu,Oğuz arkadaşımızı ve ismini sayamadığımız diğer arkadaşları göremedik umarız bir dahaki toplantıdada hepinizi görürüz hepimiz ortaklaşa güzel projelere imza atma ve burdaki güzel paylaşımı yayma adına 15 günde bir 1-2 saatinizi ortak sevgimiz olan motor ve forum için zaman ayırmanızı ve aramızda olmanızı arzu ederim herkese iyi forumlar ............!

forever motosikletforum

öner coskuner ve Ozgur Baglama bunu beğendi.
  9. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    ;)toplantı için tam yola çıkıyordum bide ne göreyim akü problemi devam ediyor ya alternatörde problem var yada akü.yıllar sonra motorum bana yamul yaptı yok gelmeyi çok istiyordum.özellikle hakan abimin motorunu görüp tebrik etmek isterdim.rezzak hocamın filmleride kaldı valla ama ya kargoyla yada elden teslim yapıcam meraklanmasın.;)

10. öner coskuner

öner coskuner Site Müdavimi

Motosiklet:
    Suzuki
    Evet ya bu hafta cok yogunmus toplanti iyiki yer bulabilmis abdülrezzak agam size.....