1 mayıs tatilini değerlendiricez...

Konu, 'Marmara Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Onur Filiz tarafından paylaşıldı.

1. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    1 mayıs işçi bayramı nedenli ile izinli olunması dolayısıyla..iğneadaya doğru güzel bir gezi yapmayı planladık (ahmet.geyin ve onur.filiz) bu yakınlarda olan arkadaşımız varsa ve katılmak ısterlerse ieltişime girebilirler.. buyuk ıhtımalle sabah saatları gıbı vizeden hareket ederiz..ilk motorcu arkadaşımız ahmet.geyin ve arkadaşları çerkezköy-yanıkağıldan hareket edecektir...vizeden ben onur.filiz..ilgilenen olursa beklerız...

ali şengelir bunu beğendi.
  2. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    evet arkadaşlar onurun da dediği gibi gelmek isteyen varsa seve seve bekleriz hem onur oraları iyi bildiği için güzel bir gezi yapabiliriz diye düşünüyorum.bizi tanıyın tanımayın eğer nereye gitsem diye düşünen varsa bekleriz isteyenle sarayda buluşabiliriz konuyu biraz geç açtık ama ne yapalım son anda planlayabildik.ulaşmak isteyene telefonum.0533 813 91 46..görüşmek dileğiyle...

Onur Filiz bunu beğendi.
  3. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    tşkler abi aslında uzun süre oldu gitmeyeli ama yinede biliyorsunuz sora sora bağdat bulunur :D benim gsm de : 0 544 341 34 72 banada ulaşabilirsiniz..konu evet biraz geçaçıldı son anda verılen bir karar oldu :( ama yınede katılım olursa seviniriz...

o.somuncu bunu beğendi.
  4. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    çookk uzun bir süre sonra gelne bir kaç fotoğraf (not cep telefonu ile çekildi:( malesef yanımızda digital foro mak. yoktu..

gezmekten yorgun düşen bir motorcu :D :D kendini nasıl yere görecektiniz..
    sinyal kapağım düştü ve girilmeyecek bir yola girdik çamurluğum çatladı iple bağladık :D ( ayakkabı ipi )
    buda benim motorum :)