1500 ytl ye kadar Motorsiklet önerilerinizi bekliyorum

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında orijinal tarafından paylaşıldı.

1. orijinal

orijinal Misafir

arkadaşlar inşallah ilk motorumu alcam başlangıç için honda today düşünüyorum sizce 1500 ytl başka hangi motorsiklet alabilirim önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca today hakkındaki düşüncelerinizide yazarsanız sevinirm.Şimdiden herkese teşekkürler:eek:

2. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    O paraya motoru sadece almış olmak için alıcaksın Orijinal kardeşim... Bence biraz dişini sıkıp düzgün birşey al derim... ;)

3. holly

holly Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    başlangıç için süper bi scooter bence benm ufaklıın torunu ama olsun...Sonuçta zevk için biniceksin sanırım sıkılmazsan binersin bayağı sonuçta honda honda honda ...
    ADMİNİMİZ de izin verirse 0-50 cc organizasyonları yaparız ve paylaşırız ...

4. orijinal

orijinal Misafir

evet holly kardeş zevk için bincem ama bir çok yerde okuduğum kadarıyla 50 cc den çobuk sıkılıesın bir süre sonra sana yetersiz gelir diyorlar.Bir tarafta bende çok sabırsız ve heycanlıyım bir an önce alıp özgürlüğün tadını çıkarmak istiyorum yani kısacası şu an duygularım çok karışık gönlüm al aklım birazda bekle diyor bakalım aklımmı gönlümmü galip gelcek (dedeye )holly yorumları için teşekkürler

5. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Zevk için başka,ama otobana hiçmi çıkmıycaksın Orijinal kardeşim? 50cc motor ile otobanda akla karayı seçersin söylim kardeşim...;)

6. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    yakın bir akadaşımın çok temiz bir motoru var 125 cc hava soğutmalı 4 zamanlı orjinal vespa ile aynı kasada markası giying marka siyah 3000 km de 2006 model 1,250 ytl ye satıyor bakmak istersen sahibi Ahmet teli 0554 255 32 61 başlangıç için en azından iyidir

7. orijinal

orijinal Misafir

arkadaşlar düşündüm ve kararımı verdim.balangıç olarak today i seçtim bildiğiniz temiz today ler varsa yardımlarınızı bekliyorum

8. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    abii 50 cc lik motorla biyere varamazsın bence yamaha 125 cc lik motorlar var eski tip ama yeni modelleri değil scooter onlar çok hoşş

9. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Orijinal kardeşimiz kararını vermiş,artık sefasını da cefasını da kendisi çekecek,bizden günah gitti...;)

10. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    aynen metin abii yapacak bişey yok yardımcı olduysak ne mutlu bize

11. Dr_Wiktor

Dr_Wiktor Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    inşallah üzülmesiz

12. orijinal

orijinal Misafir

inşallah pazartesi günü today 50 lamaya gitcem 1700 ytl temiz birşey şimdilik todayle yetincem inşallah bir kaç ay sonra 150 cc hakında ki görüşlerinizide alcam yorumlarından dolayı herkese teşekkürler .

13. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    iyi günlerde kullanırsın inş abim

14. Tolga

Tolga Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    kardesim baslangıc motoru olarak eyvallah olabılır. ama ılerde ne ıstedıgıne de baglı. egerkı bır racıng yada tourıng tarzı bıseye cıkmak ıstıosan 150cclık vıteslı motorlarda acemılıgını at derım.50cclık honda senın ıcın zaman kaybı olur. ha bısıklet ha o ne farkı var. ama dıosankı ben sehır ıcı kullancam o zaman bıldıgın yolda devam et. ama 50cc de az be kardesım.şimdiden hayırlı olsun

15. orijinal

orijinal Misafir

arkdaşlar today almadım.Nerdeyse alıyodumki bir hesap çıkardım sadece işlemler 500 ytl tuutyor baktımki astarı yüznden pahallıya geliyor ve today 50 almaktan vazgeçtim sizinde dediğiniz gibi birazdaha bekleyip daha iyi birşey alcam yani motor almak için almaıcam.

16. orijinal

orijinal Misafir

şimdi suzuki an 125 düşünüyürum anahtar teslim 2500 ytl.Sizde an 125 hakkındaki düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirm.Paylaşımlarından dolayı şimdiden herkese teşekkürler

17. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    abii suzukii çok ii marka ama düşük cc leri gore de üretim yapılıyor bildiğim kadarıyla yanii japon olmuyor bence yamahadan şaşma 125 cc scooterları çok ii ve hoşş

18. gueldali

gueldali Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    Kore,yine iyi.BMW'nin bile Cin'de ürettigi modeli var...G 650X-Country'nin motorlari Chongqing'de üretiliyor..

19. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Orijinal kardeşim an 125i gördüm,Antivirüs kardeşime katılıyorum,ona o parayı verceğine git Yamaha BWS yada Honda Beat al çok daha iyi...;)

20. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    valla abilerim bilmişlik taslamak gibi olmasın 19 yaşındayım motor piyasasının en düşük cc si ile en yüksek cc si arasında bilgim vardır elimden geldiği kadarıylada burda güzel abilere yardımcı olmaya çalışıyorum ben yamaha diyorum 2. olarakda honda beat