(+18 ) Ciddi Motorsiklet Kazası - Bahçelievler - Ömür Metrobüs Hattı

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında ANIL tarafından paylaşıldı.

1. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Allah Rahmet Eylesin

Bu Sabah Haznedardan iş Yerime Gitmek İçin Metrobüs Minibüsüne Binip metrobüs ile Şirinevlere Gidecektim.metrobüs durağına geldim yetişeyim diye acele edip kalkma üzere olan metrobüse bindim bindim ama metrobüs bir türlü haraket etmiyor 10 dakika kadar bekledikten sonra metrobüs şerit değiştirerek hareket etmeye başladı.sağ tarafımdaki kalabalığı arkadan gelen siren seslerini duyunca etrafıma bakındım kafamı sola çevirdiğimde Acı Perde..http://haber.mynet.com/videosayfali...%2Emynet%2Ecom%2Fhv%2Fmotor%2Dkaza265%2Ewmv/0 bu görüntüler..evet motosiklet sürücüsüne minibüs çarpmıştı çok kokrktum işyerime gelip haberlerden araştırdıgımda kafasının koptugu haberını okudum felaket tellallıgını kendıme yakıstırmadıgım ıcın sabahtan beridir yazmadım ama yukardakı vıdeo yu yenı ızledım ve gözlerim doldu Bu konuyu açma gereği duydum...Herkesi Dikkat,Sabır Kurallara uymaya davet ediyorum..Bu son olur inşallah..Kardeşimize ALLAH'tan rahmet yakınlarına Baş Sağlığı ve sabır diliyorum...:(

Yaa Adamın KAfası tamponun altında yok böyle bişeyy yaa offfffffff allah'ım sen büyüksün !

http://www.gencturkhaber.com/Onur-Sual-oldu-kaza-video-motorsiklet.html,0dd60

2. Haluk

Haluk Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Honda
    İnsan hayatı bu kadarmı ucuz? Düz yolda giderken kim direksiyon hakimiyetini kaybeder? Cep telefonuyla konuşurkenmi, para sayarkenmi? Bekleyip görmek lazım bakalım. Polis boşuboşuna tutuklamaz herhalde. Gencecik çocuğa yazık olmuş.

Omer, ANIL ve Turgay bunu beğendi.
  3. Emrah.Saka

Emrah.Saka Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    İki tekerin suçlu olsanızda olmasanızda kazaları her zaman ucuz atlatılmıyor. videoyu sabah sitede izlemiştim ve görüntülerde buzlanma falan yoktu gerçekten çok kötü bir kaza. bazen kask koruyucu donanımda işe yaramıyor malesef tıpkı bu kazada olduğu gibi. önemli olan dört teker sürücülerinin bizlere karşı saygılı olmaları ama ülkemizde bu çok zor. Sitede yapılan bir kaç yorum dikkatimi çekti. ağırlıklı suçlama motosiklet sürücüsünden yana. neymiş efendim hepsi böyleymiş yarışırmış slalom çizermiş. olayın aslı ortaya çıkmadan yine suçlu vefat eden kardeşimiz oldu. ne desem ben bu insanlara bilmemki. Biraz saygı dikkat ve sabır göstermek yok malesef. gerçi her şey boş. bu kardeşimizi geriye getiremeyiz.. ne diyelim allah mekanını cennet etsin...

4. Ferhat Taskın

Ferhat Taskın Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Dikkatsiz sürücüleri motosiklet üstünde parasını kazanan arkadaşlarımızı hiçe sayan ve sanki yollarda hakkımız yok muş gibi bizleri sıkıştıran araç sürücülerini şiddetle KINIYORUM.........

5. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Bu resmen cinayet ya olmaz böyle birşey tüylerim diken diken oldu.

Vefat eden arkadaşımıza Allahtan Rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

6. msakmak

msakmak Yeni Üye

allah rahmet etsin mekanı cennet olsun

7. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Allah rahmet eylesin yüce rabbim sen bizleri ve herkezi kazadan beladan koru...
    bu olayda kimseyi suçlamaya gerek yok bence, kimse kimseyi öldürmek istemez durup dururken, kimin suçlu olduğunu şuan için allah bilir..

Mekanı cennet olur inşallah.. şimdi evine ateş düşmüştür garibimin ve yıllarca yanar o ateş yüreklerde allah sabır versin...

tayga berat kılıç bunu beğendi.
  8. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin..

9. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    arkadaşım kimse kimseyi durup dururken öldürmez heralde bizde kan davası yüzünden gelip motorcuya arkadan çarpmış demiyoruz ama suçluysa suçludur (polisler olay yerine gelip inceleme yapmışlar) olayı bizzati görmedim ama trafikte maganda gibi giden binlerce deli var iyi adam makaslara girsin sıfır sollama yapsın daha sonra gelip bana çarpıp öldürsün her şeyin bedeli var ve bu bedeli ödemeli.
    Allah motorcunun yakınlarına sabır versin bu haberleri duyunca motoru satasım geliyor valla.

10. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Onur Sual'e Allahtan rahmet dileriz. Mekanı cennet olsun.. Bir insanın başına gelebilecek en kötü şey

11. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Allah Rahmet eylesin ama ben diyorum ki organize olalım, bütün motorcular ölen arkadaşımız için eskort oluşturup, yollarda boy gösterelim. Diyelim; "bizleri hala görmüyormusunuz ?"

Daha dün başıma geldi, ölümden döndüm diyebilirim: 3 şeritli bir yolda, orta şeritte sola doğru viraja girdim(taksim-aksaray). Virajdan çıkarken son sürat bir doğan sağ tarafımdan beni sıyırarak geçti kiiiiiiiiii, ben o sıra sağ yanaşıp biraz yavaşlamayı düşünüyordum. Küfür etmek istemiyorum fakat bu İnsanlıktan nasibini almamışlara Bir ders verilmeli, Bizi hiçe sayamazlar ARTIKKKKKK. !!

12. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Ben olayı gördüm minibüs yan dönmüş şekilde metrobüs hattına girmişti ve önü paramparçaydı..korkumdan gece kaskımı sakladım bı an aklımdan cıkmadı..

13. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok

Motorcuya Çarpana İdam Cezası olacakki görün bak nasıl yola geliyorlar.

14. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    *[11:15 - ballahor] Mutlaka okuyun
    üsküdar-atasehir minübüsünde giderken şöför yolun sagına gecmek istedi ve yanda oturan yolcuya aynen şu lafı etti abi sağdan gelen varmı gelen araç bizden küçükse problem degil bizden büyükse söyle. adamın araba motorsiklet vs umrunda degil otobüs gelirse yol verecek. minibüslerin kaldırılması lazım kesinlikle trafiğin baslıca probemi minibüslerdir .

mehmetpolat ve ANIL bunu beğendi.
  15. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Minibüs Ve taksicileri kaldırsalarda Sadece onların arabalarını trafikten uzak tutacaklar aynı düşüncedeki insanlar yine var olucak...Bence Bu tür kaza olaylarının yargı önünde çok büyük cezaları olmalı...Bu ülke nereye gidiyor sabah programlarında gazetelerde haberlerde her yerde bi ton haber..o onu asmış bu bunu kesmiş 5 lira için çoluk çocuk öldürmüş insanlar ne yapıyor?.. insalığımız nereye gidiyor? Neden böyle? Cevabını bulamıyorum..:confused::(

16. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Yozlaştık anıl kardeşim, hemde çok yozlaştık .. malesef

ANIL bunu beğendi.
  17. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Önüne aniden araç çıkan minibüsün çarpması sonucu metrobüsün çelik bariyerlerine sıkışan motosikletli gencin kafası koptu. Korkunç kazanın tanıkları baygınlık geçirdi

Korkunç kaza dün sabah saat 09.15 sıralarında İstanbul E-5 Karayolu İncirli Mevkii’nde meydana geldi. Arkadaşının motosikletiyle babasının iş yerine giden 27 yaşındaki Onur Sual, iddiaya göre önüne aniden çıkan Tuğberk Tuncay (26) yönetimindeki minibüsün çarpması sonucu metrobüs yolunu E-5’ten ayıran çelik halat bariyerlere savruldu. Gencin, bariyerler arasına sıkışan kafası, bedeninden kopup 8 metre uzağa fırladı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet paramparça oldu. Talihsiz gencin metrobüs yoluna düşen kafasını görerek duran bazı vatandaşlar baygınlık geçirdi. Kaza sonrası gözaltına alının minibüs sürücüsü Tuncay, gencin bedeninden ayrılan kafasını görünce bayıldı. Hastaneye kaldırılan minibüs şoförü tedavi altına alındı. İstanbul’un göbeğinde yaşanan trafik kazasında talihsiz motosikletlinin cansız bedeni ve kask takılı kopmuş kafası 3 saat olay yerinde bekletildi.

Kurye sandılar

1 kilometre uzaklıkta bulunan Adli Tıp Kurumu’ndan çağrılan ambulans, 2 saat sonra olay yerine ulaştı. Kazayı görünce Onur Sual’i meslektaşları sanarak duran motokuryeler, sürücülere tepkiliydi. Kuryeler, “Sürücüler aynalarına hiç dikkat etmiyorlar. Bugünkü gibi kazalarla her gün karşılaşıyoruz. Hatta bazı sürücüler bilerek üzerimize sürüyorlar” dedi.

MOTOSİKLET TUTKUNUYDU

Sıkı bir motor tutkunu olan Onur Sual’in Küçükçekmece’de, babasının ise Topkapı’da motosiklet bayisi olduğu, talihsiz gencin kaza sırasında arkadaşına ait motosikletle babasının iş yerine gittiği öğrenildi.

ANIL bunu beğendi.
  18. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kesinlikle Taksi, Belediye otobüsü ve Minibüs söförlerini bir teste tutarak elemeleri gerekiyor. Böylece kaliteli söförlerle cahil medeniyetten uzak söförleri bir birinden ayırt ederler. Ayrıca bir eğitim sürecinden de geçirilmeleri gerekiyor.

Turgay, mehmetpolat ve ANIL bunu beğendi.
  19. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Kesinlikle Katılıyorum...Ama minibüs şöförleri ayaklanma çıkarır buna karşı çıkarlar..bundan hiç şüphem yok.:mad:

20. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    onlar ayaklanma çıkartıyorda biz neden çıkartamıyoruz anlamadım.

Turgay ve ANIL bunu beğendi.