2008 model dragstar 650 satmayı düşünüyorum

Konu, 'Chopper - Cruiser' kısmında tolga.sensoz tarafından paylaşıldı.

1. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    selamlar,,,

2008 model siyah xvs650 dragstar motorumu satmayı düşünüyorum.
    Lastikleri gayet iyi durumda bir yıl atlatır çok rahat.Bakımı 100 km önce tamamen orjinal parçalarla ve yamalube marka yağlarla taraımdan yapıldı.(elim yatkındır.titiz olduğum için ustalara pek güvenmiyorum.ki bu motorun bakımlarını herkes cok rahat evının onunde bıle yapabılır.)
    highway hawk mı ne adını tam hatırlayamadım yan çanta askı aparatları ve sisy bar bu marka.yine aynı mkarkaya ait 150 tllıik boru deri çanta var.ön cam givi olması lazım.egzozlar orjinal bilerek ellemedim ve alanda ellemesin:).krom parçalarında hiç birşey yok mis gibi pırıl pırıl.hiç yan yatmadı.(bir kere çamurda yatar gibi oldu tuttum ama eşimi tutamadım o dustu:):)).

Dikiş makinesi gibi çalışan mis gibi motoru var.hiç bir sorunu yok.çok iyi baktım mekanik aksamına.Satma sebebim yakıt tuketımı benım ıcın fazla,arabamdan fazla yakınca (100 km 5-5,5 lt arası-2 kişi_100kg+70k+30kg canta_-) buna bınesım gelmıyor.Yapı olarak bende esımde mınyon değiliz.Uzun yolda çok konforlu gelmedi bize çünkü eşim kullanırken ben arka koltuga sığmıyorum.İkimizde kullanmayı istediğimizden paşamızı satıp 2 motor alacağız 250 cc hacminde.Satma sebebim bu.Dİk yokuışlarda 2 kişi ile 130 ile banamısın demeden çıkan bir motor ,işin aslı tek kişi olsam veya aynısından bir tane daha alcak param olsa kesinlikle satmazdım paşayı.İlk motorumuz,bizi hiç üzmedi muhtemelen yeni sahibinide hiç üzmedi.Kesinlikle çok dengeli uysal ve laf dinleyen bir motor.yeni başlayan içinde bir sorun olmaz bence eğitimle tamamlarsa.

açılış 15500 belki 1500 olur gerisi zor gibi geliyor.Nette fiyatlara baktım ve bir kaç galeri ile konustum bu ayarda motoru 16000 ya satıyorlar.dileyen olursa forumda resımlerı de var.Motor tekirdağ çorluda.

resimler var aşağıdaki linkte.
    http://motosikletforum.com/index.php?threads/paşa-eşim-tuğba-ve-ben.8210/#post-113796

2. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    tolga abi hayırlı satışlar. TMT ye ilan geçeyim mi diyecem ama bu bütçeyi verecek arkadaşımız sanırım şu anda yok ;)

3. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Yine geçmen faydalı olabilir aslında,belki gerçekten arayn birin in kulağıbna gider,ayrıca gerçekten iyi bakılmış cbr250 denk gelirse haberim olsuın lütfen,

4. Tanju_28

Tanju_28 Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hayırlı satışlar Tolga abi :)

tolga.sensoz bunu beğendi.
  5. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    hayırdır hocam? choppper dan racinge geçişin tek nedeni 2 motor alacak olman mı?

Tanju_28 bunu beğendi.
  6. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Alanada satanada hayırlı olsun paşa gidiyor demek :)

7. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Evet tek nedenim çift motor ,zaten iyi bir şey çıkmazsa paşa kalır belki yanına eşime bir tnae cbr 250 alırız,,maalesef düşük hacimli az yakan rahat uyzun yol motoru yoktu kanımca.(ybr125-cbf 150 saymıyorum.Tipinde beni gıcık eden birşeyle var bu motorlarda.)cbr 250 sport tourıng tarzı oturus posızyonu ıle yormayacak bır motora benzıyor nkı cok fazla foruım var sadece bu motor ustune hepsı aynı sebepten bunu kullanıyor.Kullanımı rahat ekonomık.Bırde arkaya topcase koydunmu bence cok guzel oluyor:).Yuksek cc lı motorlara paramı bayılmak ıstemıyorum.BMW f650 az yakıomus dıyen bır suru arkadas cıktı.Ama pahalılar ve servıslerıne her sene benı rahatsız edecek paralar harcıolar (yıllık 12 bın kılometre yapıolar ortalama:)).Motosiklete bakış açım değişti.Olayın derinlerine iniyorum:)

8. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Valla bakıcaz,uzulmuyor değilim:(

9. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    tolga abi foruma ancak girebildim.Satış ile ilgili TMT ye bilgi geçicem yarın..senin bende olan numaran da bir yanlışlık var sanırım geçenlerde yine bir toplu msj atmıştım sana ulaşamadı.aradım kayıtlı no yok falan dedi bana özelden numaranı yollayabilir misin tolga abi..

10. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    hadi hayırlısı :)) bu arada bu akşam mesaj atan bendim :)) gelecektim motoru görmeye