2010 8 ay 1 günlük sivas samsun gezim

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında muammerr.58 tarafından paylaşıldı.

1. muammerr.58

muammerr.58 Yeni Üye

2. muammerr.58

muammerr.58 Yeni Üye

herkeze merhaba öncelikle biz arkadaşımla(sarıtişortlu) uzun zamandan beri sivastan samsuna gitmeyi pilanlıyorduk ama benim işimden dolayı gidemiyorduk benim iznim olmadığı için bir türlü fırsat bulup gidemedik birgün hasta oldum ama nasıl hastayım girip var üşütme var işyerinden izin alabildim çok şükür saat öğlen 3 civarı arkadaşıma dedimki gardaş ben samsuna gidiyorum ne diyon arkadaşım:gardaş sen hastasın o halle nasıl gidecez dedi valla ben kafaya koydum gideceğim dedin nefes bile almakta zorlanıyordum malzemeyi yükledik tekeri dönderdik benzini fulledik ver elini direk samsun hiç durma yok okadar girp olmuştumki burnuma peçeteyi yapıştırdım hatta aldığım peçete mootorumun arka kutusunda gözüküyor resimlerde ve saat 4 de çıktık akşam 9 da sammsundaydık acile kendimi zor attım ilaç felan derken biraz düzeldim gibi oldum ordan disko bar,gazino derken sabah 5 de biraz yatalım dedik öğlen 12 ye kadar konakladık arkadaş denzie girelim derken denizede girdik hasta halimizle aynı saatte sivastan çıkış saatimde samsunda saat 4 de çıkı ve hiç durmaksızın direk sivas akşam yine 8:45-9 arası sivas girdik ama nasıl girdik bana sor.... şimdiki meceram mayısta aynı arkadaşımla hasta olmassam :D sivas anlalya izmri istanbul

3. Hakan Arapkirli

Hakan Arapkirli Üye

Motosiklet:
    Honda
    resimlerini bu şekilde yayınlayıp altlarınada bir iki satır edebiyat yaparsan daha hoş olur bence....

4. muammerr.58

muammerr.58 Yeni Üye

abey denedim ama yapamdım bu şekilde olmadı nasıl yapılıyoruki ?

5. Hakan Arapkirli

Hakan Arapkirli Üye

Motosiklet:
    Honda

konuya cevap yazdığın bölümde ,aşağıdaki resimde gösterdiğim şekilde bir ikon var ona basınca resmin linkini yapıştıracağın bir pencere açılıyor, oraya resmin upload ettiğin sitedeki adresi yazacaksın ,resmin adresini nasıl bulurum dersen, o upload sitesine resmi yükledikten sonra resminin üstüne gel sağ klik yap özellikler kısmından adres/URL bölümünde yazan linki kopyala o bahsettiğim pencereye yapıştır okey e bas ..kolay gelsin.

6. muammerr.58

muammerr.58 Yeni Üye

7. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    sanırım gezinizi 8. ayda yaptınız hava çok güzelmiş. hasta olman talihsizlik. o halde yola çıkman da büyük cesaret. buarada eksozunu kestirmeyi düşündüğün motosiklet bu mu?

8. muammerr.58

muammerr.58 Yeni Üye

evet motorsikletim bu biraz araştırdım hem yakıtı artırıyormuş hemde ses çıkartıyormuş orjinalini bozmayayım dedim ya hava çok sıcaktı ozaman ben deri montla samsuna gittim geldim uşüye üşüye benim arkadaş kısa kol tişort ve kapri ile gidip gelmişti :S