2011 EMOK Festivali

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Ergun Erensir tarafından paylaşıldı.

1. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Emok'a katılan yokmu arkadaşlar? Cuma sabah 7:00 civarı Altınoluk'tan yola çıkıyorum.

2. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    cuma veya cumartesi bende üsküdardan yola çıkacağım istanbuldan gelen varsa birlikte gidebiliriz

3. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Gittim gördüm geldim :) Yağmur gerçekten harşeyi alt üst etti,aslında yağmur değilde tufan demek daha doğru olur.Böyle bir yağış uzun yıllardır görmemiştim.Arkasından gelen dolu yağışıda cabasıydı.Organizasyon tam anlamıyla fiyasko idi.Yetersiz tuvaletler,darmadağın,ışıklandırmasız festival merkezine uzak çadır alanları,sadece 2 restauranta mahkum edilen misafirler,kalitesiz müzik grupları,yetersiz ses düzeni,pahalı ve yetersiz yemek menüleri v.s.Mahrumiyet bölgesine benziyordu.Benim gözümle geçen senelerdekilerin aksine bu sefer sınıfta kalındı maalesef.

4. Hakan KIRÇIL

Hakan KIRÇIL Üye

Bir de giriş ücreti almışlardır büyük ihtimalle diğer festivallerde olmayan...

5. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Valla ben çok ıstıyordum eskışehır e gelmeyı bu sene kısmet olmamıstı
    Sizde kotu geçtı dıyınce ıçım bıraz rahatlamadı degıl yanı :)

6. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Doğrudur.Giriş ücreti her sene alınıyordu.Bu senede alındı ve 20 TL. idi.Bu fiyata dahil olan,alış veriş için kullanılan akıllı kart,tişört,boyun askılı kart ve para çantası,detaylı TR haritası,güneş kremi v.s hesaba katıldığında normal gibi gözüküyor ama :).

7. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    giriş ücreti alınması çok normal zaten alınan ücret 20 tl
    kimse hayrına organizasyon yapmaz, yapamaz eğer sponsorluk
    veya farklı destekler yoksa bu gayet normal.

8. Hakan KIRÇIL

Hakan KIRÇIL Üye

Yukarıda sayılan promosyonlar verilince elbette ki normal... Ama geçen sene Simav'daki yaylada yapılan festivalin son cumartesi akşamına yetiştik. Ve grubumuza sıra gelince bu ürünlerden kalmadığını belirttiler. Grubumuzdan bir arkadaş "O halde bizden de ücret almayın." dedi. Kapıdaki şahıs son derece kesin bir üslupla "O halde giriş yapamazsınız!" deyip kestirip amıştı. Oysaki arkadaşımız yarı şaka yarı ciddi söylemişti bu cümleyi. Biz bu sertlik karşısında önce bir girmemeyi düşündük ama o dağ başına kadar kaç saatlik yoldan gel sonra pire için yorgan yak... Olacak iş değil... Neyse verdik paşa paşa adam başı 20 TL girdik. Ama biz giriş yaptıktan kısa bir süre sonra gelen bir gruba gözümüzün önünde tişörtler askılıklar vs ürünler verilmeye başlayınca bize yapılan saygısızlık yerini ister istemez bir tartışmaya bırakmıştı. Önce yok denilip ardından yirmi kişilik malzemenin çıkarıldığını görünce ister istemez insan rencide oluyor. Niye böyle oldu deyince de "E size Erkin Korayı getiriyoruz, bu işler ne ile dönüyor sanıyorsunuz? diye alakasız bir cevap alıyoruz. Erkin Koray da sadece bizim grubumuza şarkılarını söyledi sanki... Tabi sözüm bu muameleyi bize gösteren kapıdaki görevlileredir. Yoksa Emok'taki her duyarlı motosikletsever bize yapılan muameleyi sanırım tasvip etmezdi. Saygılar...

9. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    kişi başı 20 tl alınması fazla motor başı alınmalıydı ve karşılığını vermediler gecen sene yalova festivalı daha güzeldi ve organızede iyiyidi ben sevmedim bir daha emok ka gıtmem gelenler hayal kırıklıgına ugradılar bencede