2013 model honda 250r abs

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında emiryil tarafından paylaşıldı.

1. emiryil

emiryil Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Arkadaslar selam. Bircogunuz arastirip gormussunuzdur belki 2013 model 250 r i hatta kirmizi rengide piyasaya surulcek sanirim sitesinde mevcut cunku ve hatta abs modeli bile mevcut bu benim cok hosuma gitti fakat bazi sorularim var belki bazi arkadaslarimiz beni aydinlatabilirler. 250r in 2012 modeli biliyosunuzki 9900 tl civarindaydi 2013 model 250r in fiyatinda ne gibi degisiklik olur ? abs li modelinin fiyatinda ne gibi bi degisiklik olur ? Malum suanda yurt disindayim turkiyeye donunce az yakmasi ve performansi ile beni etkileyen bu modeli almayi dusunuyorum ancak 2013 un yaz aylarinda alacagim sanirim motoru. Benim gonlumde abs li kirmizi modelinden almak var ama abs li model gelirmi onu hic bilmiyorum sizlerin dusunceleri nelerdir?

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    250r dedıgınız galıba cbr 250
    Yenı modellere abs koyduklarını bılmıyordum ama iyi yapmıslar tabı ıyı yapmıslarda abs lı motor herzaman normalınden 1 veya 2 binlira fazla oluyor zaten 250 lık motorların fıatları yuksek gıt gıdede yukselıyor
    abslı modelı bana gore gelır ama umarım çok pahalı olmaz devlet vergi zammı yapıyor bunu fırsat bılen şırketlerde vergı zammının ustune kendı zamını yapıyor olan hep bıze oluyor valla

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    tahmini usa satış fiyatı 3999 $ ve ABS için 4499 $ dolayısıyla tr için de sen üzerine 1000$
    yani 1500-2000 tl koy.
    bu ara da honda yamahadan biraz esinlenip yakışıklı motor yapmaya çalışsa ne güzel olur:)
    bir türlü 80'li yılların motor tipinden kurtulamadılar;) handaya binip modern talking dinlemek zorundamıyız:):):)

4. emiryil

emiryil Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok

aslında bende yamaha 125 almak istedim ama maksimum hız olarak honda daha iyi üstelik honda 250 olmasına rağmen yamahadan az yakıyor verilere göre kararsız kaldım ikiside aynı fiyat honda daha hızlı ve daha az yakıyor yamaha daha yakışıklı daha yavaş daha fazla yakıyor

5. ferhat.dagli

ferhat.dagli Üye

Motosiklet:
    KTM
    Yeni cbr 250 nin 2012 modelleride abs secenegiyle satiliyordu zaten ama Turkiyeye getirmemisler anlasilan, 2013 te de durum deyismez heralde....
    Thailand da abs secenegine extra 340 dolar aliyorlar... Tabi cbr thailant uretimi...
    Tarzi ve fiyati biraz farkli ama ben ktm duke 200 u tercih ettim ve cok cok zevk alarak biniyorum, tavsiye ederim...

6. emiryil

emiryil Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    modeli gördüm kazasız belasız kullan arkadaşım duke gerçekten çok güzel bir görüntüye sahip. fakat benim 14 milyar civarında bir bütçem olacak istanbula geldiğimde ve o bütçeyle mümkünse sıfır alınabilecek en iyi motor olarak honda 250r ı görüyorum. neden dersen hem performansı çok iyi görüntüsü fena değil ve birçok 125 lik motordan daha az yakıyor üstelik 170 km yi çok rahat görüyor ben yamaha r125 kullanırken 120 yi çok zor görüyodum 82 kiloyum 1.85 te boyum var yeteri kadar bilgim var bu konularda ama sanırım o paraya alabileceğim en iyi motor gene honda. kask ve mont a yaklaşık 2000 tl ayırmayı düşünüyorum. daha farklı bir fikri olan varsa paylaşabilir benimle. ha birde unutmadan eğer param yeterse birde egzoz düşünüyorum ama sıfır motora egzoz takılırmı onu bilmiyorum.

7. ferhat.dagli

ferhat.dagli Üye

Motosiklet:
    KTM
    Tesekkurler...
    Testleri falan okuyorum evet honda isteklerinizi karsiliyor, bu bucceye zaten baskada yok.... Yeni motorada takilir egzoz, niye olmasin zevk meselesi ama tek silindirli motordan nekadar iyi egzoz da taksak ses okadar basarili olmuyor, ben taktirmaktan vazgecmistim...

8. emiryil

emiryil Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    ben 250r honda da gördüm biri egzoz takmış ses ducati gibiydi hiç abartmıyorum gerçekten çok iyiydi bulabilirsem öyle birşey hiç düşünmem takarım her türlü orjinal egzoza göre fark ediyor birde şunu bilmek istiyorum hava filtresi ses i değiştiriyormu ?