22.04.2006 Bursa Enduro gezimiz

Konu, 'Marmara Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Selam dostlar.Bugün Bursa Enduro Touring Fan Club üyeleriyle Bursa - Gemlik - Kumla - Karacaali - Narlı - Fıstıklı - Kapaklı - Şükriye - Armutlu - Çınarcık - Yalova - Bursa gezisi yaptık.Çok keyf aldık.Katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ederiz.Kazasız belasız neşeli bir gezi oldu.Aşağıda gezi ile ilgili resimleri ve raporu bulacaksınız.Sakın şaşırmayın.İyi seyirler.
    İlk büyük molamız Narlı'dan kareler.Köfte ekmek ve çay molası.
    Motorlarımız toplu halde
    Narlı İskelesi.
    Balıkçıların ve bilumum gemi kaptanlarının can simidi Narlı Feneri
    çeyrek ekmek köftelerimizi yediğimiz ve çaylarımızı yudumladıgımız narlı daki kafe:Tabii bazılarımız yarım götürdük.
    Narlı İskelesi balıkçı tekneleri
    Motorlarımız toplu halde ikinci kare.Sanki motorlar satış için sergileniyor.
    Motorların arasından Deniz Feneri
    [​IMG] [​IMG]
    Narlı Camii ve bir virane
    Cenk örtmen ve bendeniz bugünün anısına.
    Narlıdan sonraki ilk molamız.Yerini tam olarak çıkaramadım ama Sanırım Armutludan sonraki yol uzerinde.
    Burda bendeniz haricinde herkes peynir desin dedim yer.Çok nefis bir manzara.Sağol Cenk örtmen harika gözlemlerin var.
    Çınarcık'ta çay ve simit ve dondurma molamız.Veee Osman UYAR burda aramızdan ayrılıyor.Malum sebepten dolayı İstanbul'a gidiyor.
    Yalova'lı yol dostlarımızdan Doyum Lokantası ve Pide Salonu sahibi arkadaşımızın yerinde yemek molası.Acılı ezmeli salata nefis.Kesinlikle tavsiye ederim.gelemeyenlere özencik.
    Yemeklerimizi Doyum Pide Salonunda yedik.İşte biz.Bugün bir tikimiz daha olsu sanırım.Kim foto dese hemen arkamız donukse normal moda geçiyoruz.Çok harika oldu bu söz.Foto dedilermi hooop bak makineye.
    Veee final.yalova'lı dostumuzun Doyum Pide salonunun onunde son karmiz.Bursa Enduro Touring Fan Club ve dostumuzla hatrıra fotografı.
    Ali Bey ve Nuri ricasıyla burda satışa geldik hemen.:D Grup Bursa'dan Yalova'ya kadar hasbelkader beraber geldik.Arkadaşlar bizler maca yetişcez.Grubu ikiye bölelım.110-120 yle gidecekler ve 80-90 la gidecekler iki grup yapalım dediler.Ve grup A 120 yle gidecekler ve grup B 90 la gidecekler olarak yola çıktık.
    Walla çok keyifli bir gezi oldu.Katılanlar ve organizasyonda emegi gecen herkese sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.Burda raporda yazdığım bazı sözler tamamen espri niteliğindedir.Kimse uzerine alınmasın.Kimseyi hedef alarak yazmadım.Sürçi i lisan eyledimse affola.

Ozgur Baglama bunu beğendi.
  2. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Paylasım ıcın tşk ler

3. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Şenol hocam gezileriniz harika ben askerliğimi bursada yaptım çok güzel bir şehir bursa orayamı yerleşsem acaba baktıkça içim gidiyor hasret kaldık gezilere...Sevgili recep kardeşim acilen avrupa yakasında bir etkinlik bekliyoruz senden gezi olsunda çamurdan olsun farketmez:):)

4. çağrı kocaçoban

çağrı kocaçoban Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    çok güzeL abi süper manzara varmış gerçekten paylaştığın için minnettarım :)