24 Ekim MF Trakya buluşması ve piknik

Konu, 'Marmara Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında o.somuncu tarafından paylaşıldı.

1. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar 24 Ekim pazar günü,Marmara bölgesi Trakya kesimindeki forum üyesi arkadaşlar (üye olmıyanlar da gelebilir) bir araya toplanarak hafta sonu pikniği yapıyoruz..
    Programı şöyle düşündüm:

1-9,30-10,00 arası Çerkezköy'de belirlenen bir benzinlikte buluşma
    2-Ormanlı köyünde Enduroist forum grubunun kampına tanışma ziyareti..
    3-Bu bölgede kendi belirliyeceğimiz bir yerde piknik yapılacak
    4-Saat 17-18 dönüş..

Programla ilgili düşüncesi olan arkadaşlar görüşlerini yazsın.
    Buluşacağımız benzinliği Ahmet Geyin belirlesin ben oraya geleyim..
    Tüm arkadaşları buluşmaya bekliyorum..

2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben 24 Ekim Edirne'de olacağım. Karşılaşırsak Orada görüşürüz. Bisikletli bir gurup görürseniz bilin ki ben de varım :)

o.somuncu bunu beğendi.
  3. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben o topiği okumuştum ama bu buluşmayı düşünürken aklıma gelmemiş..
    Aslında biz buluşmayı Uzunköprü'ye de alabiliriz.Hem ''Ergene hayata dönsün''hareketine destek anlamı taşır.

Arkadaşlar düşüncelerini yazsınlar da pazar buluşmamızı şekillendirelim..

ulas bunu beğendi.
  4. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bence çok daha güzel olur.

5. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    osman abi ergene olayı nedir bilmiyorum ama hayırlı bişeyse neden olmasın.hem belki ulaşlarlada karşılaşır tanışırız ben heryere giderim.ancak şimdiden yazayım çalışma durumum yüksek ama ben gelicekmiş gibi davranıcam numaradan gelemesemde organizasyonda bi faydam olursa buda beni mutlu eder.abi bu uzunköprü fikride olabilir tabiki eğer enduroistlerle buluşma olmıycaksa bencede uzun köprü ertkinliği olabilir derim .evet arkadaşlar yeni fikirleri bekliyoruz uyumayalım hareketlenin biraz.osman abi selamlar....

6. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    slmlar arkadaşlar benim içinde pazar mesaisi çıkabilir ve zorunlu olabilir ama yinede gelmek için elımden gelenı yapıcam. bu gezi için bir lsiteleme yapmayı önermiyorum osman abi listeleme yapınca hayal kırıklıgı olabilir :) bende elımden gelenı yapıp organızasyon ıcın yardımda bulunucam. umarım güzel bir gezi olur.. bu arad bende ulaş abiyle tanışmayı çok ıstıyorum :)

7. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Ahmet aşağıdaki topiği incele:

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=7827

Bana kalırsa hep birlikte bir Uzunköprü yolculuğu yapalım. Bizim yakın çevremiz olan Ergene havzasının geleceği ile ilgili bu değerli harekete destek vermiş oluruz..Enduroistlerle tanışma gezimizi bir başka zamana erteliyelim..
    Sanırım Onur da bu yönde istekli.
    Eğer Tamam diyorsanız aşağıdaki güzergahta buluşma noktası konuşalım:

http://maps.google.com/maps?f=d&sou...8503,27.229614&spn=0.464373,1.376038&t=h&z=10

8. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    osman abi çok kırldım sana:( ben vizeden geliyorum insan vizeden başlardı dimi çorluyu yuvarlak içine alırdı :( olmadı abi be :D :D çok kırıldım walla :D :D

9. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Eh hadi bakalım gençler ben cumartesi pazar ordayım buyrun gelin. gerci belki once cumarrtesi gun ku egitime ugrarım erol abi senol abi gidemiyomus . Bi ziyaret edeilirim .

10. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    göktuğ senin program yoğun galiba enduroistlerle gitmiyonmu forumda gördüm senide.ben pazar çalışırsam cumartesi akşam bi gideyim diyom yanlarına 2-3 saatliğine silivriden murat abiyle bi görüşçem ona göre şekillencek.ben derim ki cumartesi akşam üzeri bi ormanlı yapalım ne dersin senin programa uyarmı

11. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    osman abi ben gürbüz başkanla görüştüm biraz gelebiliriz falan diye sende yazmışsın gerçi gördüm.bi karar verelimde yarın akşama kadar nereye gideceğimize olmassa onlara haber veririz gelemiycez diye

12. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    arkadaşlar pazar günü için forumda olmayan ancak gelebilecek 5-6 arkadaşımız daha var konuyu bi şekillendirebilirsek gerisi gelir bende onlara haber vericem ona göre benden haber bekliyolar.onur vizede durumlar nasıl haberdar et milleti.

13. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Tamam, anladığıma göre Uzunköprü size uzak gelecek gibi,genel eğilim Ormanlı'dan yana..
    Ben de kesin kararımı verdim..

Son karar:
    Ben Ormanlı'ya 23 Ekim cumartesi, çadırımla gidiyorum..Saat 13-14 arası Çerkezköy'de olacağım ve aşağıdaki güzergahtan gideceğim:

http://maps.google.com/maps?f=d&sou...1855,28.152466&spn=0.464182,0.852814&t=h&z=10

Gelmek istiyen,çalışma saati uyan bütün arkadaşlar,bu topikten veya telefonla bilgi versinler.Verilen saatte sizi Çerkezköy'de beklerim..Gelen olmazsa kamp yerine giderim..

Onur sen Saray-Sefaalan güzergahından gelebilirsen seninle uygun yerde buluşabiliriz.
    Çalışma saatleri uymıyan arkadaşlar da istedikleri saatte kamp yerine gelsinler..
    Eğer pazar günü için bir program daha yapalım derseniz orada konuşur ve kararlaştırırız..Benimle Uzunköprü'ye pazar günü gelecek bir-iki arkadaş olursa ,pazar rotasını da oraya çeviririm..

14. Fatih Orçin

Fatih Orçin Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Osman abicim selamlar senin bu büyük organizasyonunu bekliyordum zaten bizimki olmadı ya hevesle bunu nezaman yazacaksın diye bekliyordum :)
    Ben cumartesi gelemem ama pazar gelebilirim uzunköprüde olur ormanlıda abi motorumun gittiği yere kadar gelirim hiç sorun olaz :)
    Ahmet abi inşallah şu çalışma işinde bu pazar ertelenir yani ne yapacaksın bukadar parayı abi pazarda çalışılırmı :D Bende Onurla irtibata geçeyim vize ve çevresi olarak kimler gelir gelebilir katılmak isterler sorup soruşturalım Onurunda dediği gibi kötüde olsa bir liste çıkaralım derim abilerim saygılar.

o.somuncu bunu beğendi.
  15. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    fatih ben pazar çalışıyorum yine kesin gibi.ama cumartesi iş çıkışı 4-ten sonra belki izin alabilirsem 2-den sonraçerkezköyden ahmetler falan silivriden murat abi tabiki saat uyarsa osman abimlede beraber ormanlıya gitme niyetindeyiz ancak biz gece 9-10 gibi ordan hareket edip geri döneceğiz şu anki program bu şekilde.eğer onur da gelme niyetindeyse işe motorla gitsin ordan beraber çıkarız gideriz ormanlıya.fatih senin o saatte gelme durumun yokmu bizimle olursa saray üzerinden beraber gideriz.

16. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    ya arkadaşlar nasıl durum bu kimseden ses çıkmıyo ya bişeyler yazın kimse gezmek istemiyomu ben çalışıcağım halde bari cumartesi akşamını değerlendirelim diyom.ama kimsede çıt yok yarın akşam gelen yokmu ormanlıya

17. Hakan ERSOZ

Hakan ERSOZ Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    hehe iyikide girmişim foruma edirnede buluşalım diyorum uzunköprü falan içerde kalıyor:D

18. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    aydaaaa al burdan yak hakanım sen nediyon biraz aç konuyu ormanlıya gideriz diyoduk yarın akşama isteyen kalmalı haberin vardır heralde göktuğ falan gidiyo ne diyon takip ettinmi konuyu

19. Hakan ERSOZ

Hakan ERSOZ Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    haberim yok valah ormanlı neresi oluyor birisi tarif etsin

20. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Hakan ERSOZ bunu beğendi.