250cc V twin tavsiyerinizi Alabilirmiyim

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında murat diyar tarafından paylaşıldı.

1. murat diyar

murat diyar Yeni Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    250cc tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar?

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    butçe nekadar ne tarz motor tavsıyesı ıstıyorsunuz motoru ne ıcın kullanacaksınız vb...
    Konu açarken bırazdaha ayrıntılı bılgı verırsenız daha kolay yardımcı olunur

3. RamazanAK

RamazanAK Yeni Üye

Hyo Gt250 gomed , gt250r

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Ramazan bey lutfen forum kuralları gereği ilgili bolumde kendınızı tanıtan bır konu acınız ve forum ahalısı olarak sızı azda olsa tanıyalım

5. Volkanerguner

Volkanerguner Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    virago 250 tabiki

6. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Yamaha Virago 250
    Suzuki İntrouder 250
    Hyosung GV 250
    Regal Raptor 250 (son tercihin olabilir.)

Bunlardan bir tanede ben alıcam :) İntrouder in tek egzoz lu hali cok hoşuma gidiyor bir bak derim seside gayet iyi.

7. AysuF

AysuF Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Twin motor Chopperın vazgeçilmez bi parçasıdır. Ucuz bütçeli önerebileceklerim arasında bisan roadstar 250,monero cmx, honda shadow 250 veya ledow olabilir. Yakın zamanda bende bir tane alacağım, Kasım gibi almanı öneririm çünkü yazları motor fiyatları her zaman pahalıdır. Bir de ekipmanın önemli olduğunu söylemem gerekiyor. Ekipmanlarını motoruna uygun almanı öneririm

8. Ekspertiz

Ekspertiz Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Merhaba
    250 cc Chopper alamyı düşünen arkadaşlarımıza benim önereceğim iki motosiklet olacak ve daha öncesinde kullanarak testini yaptığım motosikletlerdir. Eğer hem 250 cc olsun hemde performanslı olsun istiyorsanız bu makineler iyidir.

• Hyosung GV 250
    • Kymco Venox 250

Motosiklet ekspertiz Hizmeti www.motosikletekspertizi.com

9. north

north Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Murat kardeşim ben uzun zamandır chopper hayranıyım ve bayramdan önce ilk chopperıma kavuştum uzun araştırma sonucunda 2000 model virago 250 aldım 7250 liraya orjinal bordo-krem renginde 44.000 kmde ve gayet memnunum ve kaliteyi bu motorda öğrendim süsponsiyonu ve frenleri mükemmel tasarımı ve motorunun performansıda çok güzel tavsiye ederim yavaş yavaş sıfırdan farkı olmucak şekilde restore etmeye başladım parça sorunu yaşarmıyım diye şüpheliydim bugün istanbul yamaha servisini aradım ve birçok parçayı sordum var bulunuyo çin malı kopyalarının parçalarıda birebir uyuyormuş en kötü ihtimal parça olarak servis yurt dışından getirebiliyo bence yamahadan şaşma

10. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba; arkadaşlar konu açılalı bayağı bir zaman (4 yıl gibi) olmuş.
    Gene de tavsiyeler güzel ancak, çin malı makinalardan uzak durmanızı tavsiye edebilirim. zaman içerisinde ölümcül olabilecek hatalarla dolu olduklarını tecrübe eden arkadaşlardan gördük malesef. bazen kırılan fren diskleri bazen kopan parçalar vs. önce can güvenliği deyip ona göre seçimlerinizi değerlendirin. biraz pahalı olur, para biriktirmek belki zaman alır ama en azından hayatta kalırsınız.

goccia city zero ve Şenol SEL bunu beğendi.
  11. mormorymor

mormorymor Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhabalar motor duruyor mu? Konu açma yetkim bulunmamakla birlikte 250'lik V motor aradığımı belirtmek isterim şuan Bisan Roadstar250 var aklımda ama henüz cazip fiyatlı birşeyler bulamadım. Piyasa fiyat durumundan çok gereksiz kış dönemine girmiş olmamıza rağmen.