250'den 600'e

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında Serhat Ç. tarafından paylaşıldı.

1. Serhat Ç.

Serhat Ç. Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Herkese merhabalar iyi yıllar,herkesin bir motor hayali vardır genelde gençlik yılların başlar bu hayal benimde her gencin olduğu gibi bir motor sevdam var beni diğerlerinden ayıran tek özellik ufaklığımdan beri motor sevdam olmasıdır,lafı fazla uzatmadan konuma geçmek istiyorum motor kullanmayı biliyorum şu ana kadar en fazla 200 cclik bir cihaz kullanldım ama çok uzun süre değil hayalim Honda CBR 600RR bunun için çok yol katetmek gerekir farkındayım en güvenli sürüş için elimden geleni yapacağım ondan önce Altın Elbisli Adamın'da dediği gibi başlangıç motoru Honda 250 R almak istiyorum asıl sorum bu sizce 250 R dan sonra 600 rr a geçilir mi geçilirse ne kadar süre 250'lik kullanmak gerekir? herkese teşekkürler.

2. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    sevgili kardeşim hayalin olan 250 cc den başla önce,hayallerin 250 cc de kalsın ileri taşıma,kafan karışmasın hayal kurman gerekirse 250 cc yi en iyi nasıl kullanırsın o yönde olsun hayallerin,250 cc de kendini ne kadar iyi geliştirirsen yükseklere çıkma şansın daha çok olur,sanırım daha yaşın sürücü belgesi alamayacak kadar küçük,önce sürücü belgesi alman gerekir,eğer yeterli bilgin yoksa en az 20 saat bir eğitim almanı öneririm,..kafana takılanları yazabilirsin,burada abilerin amcaların ,ablaların sana bilmen gereken bilgileri verecektir, sevgili kardeşim ne yaparsan yap ama kendi mantığınla hareket etme,denediğin bir şeyi bir daha deneme şansın olsun

allaha emenet ol............

Bilgin Turan bunu beğendi.
  3. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Tekrar Hoşgeldiniz.

Tabiki geçiş yapılabilir yeterki komple bir sürücü olun.

Bilgin Turan ve osman yazıcı bunu beğendi.
  4. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    eğitimlere özen gösterin,şahsi eğitim almazsan bile sorarak yada okuyarak doğrusunu öğrenmeye çalış
    vüçutuna yüklediğin yanlış bilgiyi sonradan silip doğru bilgi yüklemek zordur