3 motor arasında kaldım..:(

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında majority tarafından paylaşıldı.

1. majority

majority Üye

merhaba bu sene motorsiklet almaya karar verdim ama bir türlü karar veremiyorum lütfen yardım edin. istediğim model 125 lik veya 250 lik racing.,şu anda kafamda 3 model var 1.si hyosung 250gt 2.si aprilia rs125 3.sü ise Derbi GPR 125 Racing kısacası benim için önemli olan görüntü ve hacmi yani Honda CBR 125 gibi altımda bisilet gibi kalmasını istemiyorum tekerleri falan boyum 1.85 resimlerinede bakınca belli olmuyor, görme şansım da yok, şu anda sadece hyosung u denedim. ama açıkçası pek kafama yatmadı lütfen önerilerinizi esirgemeyin teşekkürler.

2. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    majority benim bu 3 motordan sana tavsiyem derbi 125 (125 lik racelarda 19 tane birinciliği var yanılmıyorsam )ama 2 zamanlı olması dezavantaj. bunlardan başka yzf r125 ve zx250r var. aralarında en yüksek performansı alacağın motorda kawasaki zx250dir bilgine.

3. majority

majority Üye

işte derbi ve aprilia ya sıcak bakıyorum ama altımda çokmu ufak kalır diye endişeleniyorum. yoksa tip oalrak çok güzel motorlar.

4. Tolga

Tolga Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    kardeşim bu cclerde sana en uygun model kawasakı 250r dır. altında da ufak durmaz.benım tavsıyem odur bır racıng kullanıcısı olarak

5. majority

majority Üye

tolga arkadaşım kafamdaki motor sayısı 3 iken 4 e yükseldi sanırım bu gidişle biraz zor alıcam ama ben tam aksine biran önce almak istiyorum :(

6. majority

majority Üye

ayrıca mesela ben kawasakiyi almaya karar verdim burada satış bayii si yok ben gitmeden motoru getirtebilirmiyim bilgisi olan varmı?

7. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Benim boy 1.87 ve Race motora oturduğumda altımda kaybolmuştu...:)

8. majority

majority Üye

malesef kawasaki 250r çok güzel bir motor olamsına rağmen çoğu kişi boyutunun küçük olmasından yakınıyor sanırım aralarından en cüsselisi hyosung gt250r ama sizinde 250 lik bana uyabilecek bildiğiniz daha iyi bir marka veya tip varsa lütfen paylaşın çünkü çok kararsızım açıkçası gönlümde pek hyosungtan değil.

9. majority

majority Üye

yamaha yzf r 125 hakkındaki düşünceniz nedir bana uyarmı acaba?