43 cc Motor aldım ancak

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Arda Özhan tarafından paylaşıldı.

1. Arda Özhan

Arda Özhan Yeni Üye

Motosiklet:
    KTM
    17 yaşımdayım ailem büyük motora ehliyet plaka vergi vs nedenlerden karsı cıktı bende gas scooter adı verilen kücük bir motorlu scooter aldım suan 18 saat şarjı lazım Marş ve Aküsü için Ön teker ön tekerin teli koltuk ve benzin bidonu de monte Gidonu taktım Ön tekeri bagladım ne kadar oldu bilmiyorum ön fren telini ve benzin bidonunu motoruna baglıyamadım karbiratöre Bisikletçimiz var burada motor Tamiride yapıyor ona götürsem sizce baglıyabilirmi çok zor bir işmi Ön tekeri frenini filanda ona bırakacagım sıfırdan taksın filan koltuk filan onları hallettim sizce yapılırmı zor bir şeymi o benzin bidonu bunlarda resimler http://img337.imageshack.us/img337/9880/01112011043.jpg [​IMG]

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Arda hayırlı olsun..
    Mesajını okumak çok güç, sanki biri kovalarken yazmışsın gibi olmuş. Noktalama işaretleri, cümle başı sonu, küçük/büyük harf gibi yazım kurallarına biraz dikkat etsen, yardım alma olasılığın da artar.

Bunu monte etmek için bi klavuz çıkmadı mı içinden?

3. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    arda aramıza hoşgeldin. hayırlı olsun ancak, aldığın yerde yapmadılar mı bu işi.?

4. Arda Özhan

Arda Özhan Yeni Üye

Motosiklet:
    KTM
    Arabamız clio malum Monte ettirip . Kücük Heçbek kasa clioya bu sizce sıgarmı Bugun Bizim buralarda Bir Cengiz usta varmıs aldıgım yer önermisti etimesgutta babamla gidonunu tekerini bastan söktüm gittim bıraktım 1 depo üstüne binmeden rölanti Rödajını yapıcak Yarın alacagım motoru Artık Kurulu halde evimeze 8km Sag şeritten eve gelmeyi filan düşünüyorum yoksa tekrar gidonu söküp arabaya koymamız biraz saçma olacak ama o cok basit bir iş birde aldıgımız yer sadece ön teker takılı ve ön fren takılı omlıyacak gidon ayrı ama abloları baglı sen vidasını takcan benzinini koycan rödaj yapcan dedi ancak öyle olmadı benzin bidonu tamamen dısarda karbüratöre baglıyacak vs Bende alıp kullanmaya baslıyacagım bu benim ilk motorum (Motor denmese)bile 50 km/h hız yapıyor 50km arabada yavas gelse bile motorcu tanıdıklarım 0dan 50 ye bi anda cıkınca yavasmı değilmi görürsün dediler Dogrumudur . 50 km motorda dahamı fazla hissedilir

5. kaanyuce

kaanyuce Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bende almayi dusunuyorum ne kadara? nerden aldin? biyerde site adi vermek istemiyorum orda 1,100 tl idi bunu markasi farkli