5 Kasım gecesi Bostancı sahil yolundaki kaza

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Bozkurthakan tarafından paylaşıldı.

 1. Bozkurthakan

  Bozkurthakan Kıdemli Üye

  Kayıt:
  12 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  175
  Beğeniler:
  176
  Motosiklet:
  Harley Davidson
  Pek saygın motosikletsever kardeşlerim.Dünden önceki gece yani 5 Kasım gecesi ben dahil 4 kuzen(3 kız Bir erkek) Maltepe'de motorcu bir kardeşimizin dükkanında buluştuk.
  Asuman ve Eda adlı kuzenlerimde V-Storm,Duygu adlı kuzenimde Transalp ve bende de Siyah Vara vardı.
  Saat:22:30 gibi dükkandan ayrıldık.Duygu eve gitmek üzere Kadıköy'e sahil yolundan çıktı.Bizde 3 amca çocuğu Pendik yoluna yöneldi.
  Duygu Bostancı'ya doğru giderken sahilde çevirme yapan polis ekibi kuzenime de dur diyor.Fakat o anlamıyor.Sol şeritten gittiği için ve polis o geçerken son anda dur dediği için anlamakta zorluk çekiyor.200 metre gittikten sonra yavaşlıyor ve motoru ters çeviriyor.Polisin yanına gitmek için.
  Ama aptalca heyacana sahip olan 2 genç yunus polis motorlarına atlıyorlar ve basıyorlar.O anda kuzenimin döndüğünü görünce artık ne akla hizmetse silahıyla ateş ediyor.7 el ateş eden polis hemen vücuduna 4 kurşun isabet eden kuzenimin yanına gidiyor.7 kurşundan 4'ü vücuduna isabet eden kuzenim yere düşüyor.

  Tanrıya şükürler olsun ki kuzenim son anda müdaheyle kurturdu.Ben hastaneye gelen polislerin 3'ünü dövdüğüm için geceyi içeride geçirdim.Dövdüğüm polislerden biri de oymuş bilseydim daha kötü olurdu.Sırf polis oldukları için dayak yediler.
  2 polis memuru R.Ş. ve T.U.(İsim veremiyorum) tutuklanarak cezaevine konuldular ve meslekten men edildiler.Aynı ceza buna göz yuman 7 polise daha kesildi.

  Eğer ben bir şehit polis kardeşi olmasaydım bu cezaların hiçbiri gelmezdi.Rahmetli ağabeyim bir dönem Cerrah denen pala bıyıklı müdürün eskortunda bulunduğu için o polislere bu ceza geldi.Buna eminim.

  Bu ilk kez bizim başımıza gelmiyor kardeşlerim.1 hafta önce bir polis memuru Dur ihtarına uymayan bir genci kafasından vurarak öldürdü.Ben bundan 3 yıl önce Beşiktaş'ta beni çeviren ve evraklarım tam olmasına rağmen motorumu bağlamak isteyen polis memurunu bıçakladım diye 4 ay cezaevinde yargılanırken yatmıştım.
  Sizde tv'lerde duymuşsunuzdur.Ağabeyimin çok yakın bir trafikten arkadaşı rüşvet yemeyi reddedince 3 polis amiri tarafından dövülmüş ve kardeşimiz bu 3 amirini olay yerinde öldürmüştür.
  Bunun gibi sayısız olay.Soruyorum Türk polisine ne oluyor?Polisi zaten oldum olası sevmem ve kendimi geçti babam bile 45 senedir birgün polisi severim lafını duymadığını söylüyor.
  Hele ki genç Yunus polisler hadlerini çok aşıyor.O üniforma onlara ne hissettiriyor bilemem ama polis ayağını denk alsa iyi olur.Yoksa böyle çok kan akar.Çok genç gider.

  Ben bu olaylardan sonra devlete ödediğim vergilerin bir çoğunu iptal ettirdim.Kartal ve Beşiktaş şubelerimiz hariç aile olarak bütün işyerlerimizi kaçak çalıştıracağız.Milyon dolarlar harcayarak açtığımız Honda,Yamaha,Kawasaki,Suzuki ve bir çok markanın bayilikleri ve servisleri bunu yapıyor.Benim bütün ailem ayda yaklaşık 400 Bin YTL(400 Milyar lira) vergi öderken ne diye bunu yapıyoruz?Kızlarımızı gençlerimizi rahat rahat vursunlar diye mi?Gelsinler bakalım ne yapabilecekler?


  Cumhuriyetimizin 85.yılındayız.Yüce Başbuğ Atatürk bize bu cumhuriyeti emanet edeli bunca zaman oldu.Her gün kötüye gittik ve 20 yıl sonra bu devletin varlığı bile şüpheli.
  Ve ben bu ırka mensup olmaktan gurur duyarken bu devlette yaşamaktan utanç duyuyorum.
   
 2. Turgay

  Turgay Site Müdavimi

  Kayıt:
  25 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.499
  Beğeniler:
  847
  Şehir:
  İstanbul
  Motosiklet:
  Regal Raptor
  Hakan kardeşim Çok sinirlendim. Kuzenine yapılan bu davranış hepimize yapılabilirdi. Hani o kadar sinir oldum ki rütbemin forum polisi olmasından dolayı oradaki polis kelimesinden dahi rahatsız oldum. Çok büyük geçmiş olsun kardeşim.

  Bir ara yanına geleyim, bu hafta sonu olabilir. Daha detaylı konuşuruz. elimden gelen desteği sunmaya da hazırım hakanım; çok geçmiş olsun
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 3. Ferhat.Ulucan

  Ferhat.Ulucan Site Bağımlısı

  Kayıt:
  2 Şubat 2008
  Mesajlar:
  393
  Beğeniler:
  261
  Şehir:
  İstanbul
  Motosiklet:
  Honda
  Geçmiş olsun kardesim. Biz toplum olarak genelde boyleyiz zannediyorum;
  Sırtımıza gecirdiğimiz üniformanın ağırlığını kaldıramıyoruz, kaldırmaya çalışmıyoruz....
   
  Turgay ve Bozkurthakan bunu beğendi.
 4. Erol

  Erol Admin Yetkili Kişi

  Kayıt:
  9 Ekim 2007
  Mesajlar:
  5.997
  Beğeniler:
  3.114
  Şehir:
  İstanbul-Çamlıca
  Motosiklet:
  BMW
  Kardeşim çok geçmiş olsun, valla okurken tüylerim diken diken oldu. Nasıl bir memlekette yaşıyoruz ya. İstanbul değil sanki dağ başı. Kuzenine acil şifalar dilerim.
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 5. İlhan.Aydınlıoğlu

  İlhan.Aydınlıoğlu Site Bağımlısı

  Kayıt:
  29 Kasım 2007
  Mesajlar:
  531
  Beğeniler:
  320
  Şehir:
  Zonguldak
  Motosiklet:
  Henüz Yok
  Ailece hepinize geçmiş olsun.
  Malesef Türk polisinin keyfi uygulamaları bunlar. İnsanlık dışı bir davranış.
  Böyle olayları duyunca yaşadığım yerin Türkiye olduğundan şüphe ediyorum.
  Polisleri yetiştiren okullarda insan pisikolojisi diye bir ders olduğunu biliyorum. Onlara sormak lazım bu derslerde vatandaşa böyle mi davranmaları öğretiliyor.
  Televizyonlarda gazetelerde görüyoruz. Bazı diktatörlükle yönetilen ülkelerde bu tür olaylar oluyor. Kendi ülkemizde olmasa dahi içimiz yanıyor. Çünkü zulüm yapılan insandır sonuçta.
  Ben de 23 yıl memurluk yaptım masa başında, Sürekli de yaptığım iş nedeniyle halkla iç içeydim. Ama bir kez de bir vatandaşı azarladığımı dahi hatırlamıyorum. Bundan da gurur duyuyorum.
  Bizim ülkemizdeki memurlar hangi resmi dairede olursa olsun o makamda niye oturduklarının bilincinde değiller. Sanırım bu davranışları da o yüzden. Devlet bazı makamlara getirdiği memurları insanlara yardımcı olmaları için o makamlara getiriyor ve bu nedenle maaş veriyor. Yoksa bulundukları makamların kendilerine sağladığı bazı ayrıcalıkları kendi kafalarına göre uygulasınlar diye değil.
  Kısacası amir olsun memur olsun ne olursa olsun ister en alt kademede isterse en yüksek kademede görevli olsun ama önce insan olsun. Eğer insan olursa karşısındakinin de insan olduğunu görecektir.
  Tekrar geçmiş olsun diyorum.
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 6. Emre.Ugurluel

  Emre.Ugurluel Üye

  Kayıt:
  1 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  44
  Beğeniler:
  23
  Şehir:
  İstanbul
  Motosiklet:
  Henüz Yok
  çok geçmiş olsun kardeşim valla bu polislerin ileri gittiğini haberlerden falan duymuştumda bu kadar ileri gittiklerine ilk defa tanık oldum hele ki bu tanıdığım birisinin başına gelmesi beni çok üzdü allah şifa versin inşallah kuzenin en kısa zamanında sağlığına kavuşur
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 7. Carsambali

  Carsambali Aktif Üye

  Kayıt:
  21 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  116
  Beğeniler:
  79
  Şehir:
  Samsun
  Motosiklet:
  Kawasaki
  Babamın bir sözü var ve Türkiye'mde gördüğüm her manzara sürekli bana bu sözü hatırlatıyor. "Önemli iş yerlerinde önemsiz insanlar"...

  Çok geçmiş olsun. Allah dengesiz ve cahil insanları bizlerden uzak tutsun.
   
 8. mehmetpolat

  mehmetpolat Site Bağımlısı

  Kayıt:
  4 Eylül 2008
  Mesajlar:
  629
  Beğeniler:
  274
  Şehir:
  atasehir,Istanbul
  Motosiklet:
  Kawasaki
  aman Allahım bu herifler af edersiniz ama manyaklar sonuna kadar haklısın bozkurthakan özellikle bu genç polisler ipin ucunu kaçırdılar ne demek ateş açmak vatan hainnimi bu ateş açtığınız insanlar yani sinirden doğru dürüst cümle bile kuramıyorum şu an.Büyük geçmiş olsun.
   
  Bozkurthakan ve Turgay bunu beğendi.
 9. Federal779

  Federal779 Aktif Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  165
  Beğeniler:
  80
  Şehir:
  Kilis
  Motosiklet:
  Suzuki
  Çok geçmiş olsun ..Bu gibi katil ruhlu insanlara mesleği ne olursa olsun en ağır cezalar verilmeli..bir canı almanın ne kadar kolay olduğunu sanıyor bu beyinsiz ,,geri zekalı dangalaklar..bir cana kastın bedelini çok ağır ödemeleri lazımki ,,diğerleri başka canlara kastetmesin..
   
  Bozkurthakan ve mehmetpolat bunu beğendi.
 10. A.HAMDİ

  A.HAMDİ Organizatör

  Kayıt:
  9 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.106
  Beğeniler:
  472
  Şehir:
  ALANYA-ANKARA
  Motosiklet:
  Kawasaki
  sevgili kardeşim çok geçmişler olsun,
  anlattıkların sanki film gibi. allah kimselere yaşatmasın,
  sana ve yakınlarına sabır dolu günler dilerim.
  bölücülere bile son derece müsamahalı olan polisin size karşı nedeni belli olmayan bir tepkileri olmuş, hayretle karşılıyorum?????
  sağlıklı ve sabır dolu günler dilerim,
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 11. Halit Batmaz

  Halit Batmaz Kıdemli Üye

  Kayıt:
  23 Ekim 2007
  Mesajlar:
  288
  Beğeniler:
  114
  Motosiklet:
  Kymco
  geçmiş olsunder allah kimseyi kötü niyetli polislerle karşılaştırmasın derim
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 12. Umut Karkın

  Umut Karkın Organizatör

  Kayıt:
  23 Ekim 2008
  Mesajlar:
  1.760
  Beğeniler:
  980
  Şehir:
  ANKARA
  Motosiklet:
  Aprilia
  Bu memlekette vatanı bölmek isteyen hainler açık açık pkk yı desteklerken, bu ülkenin güneydoğusunda isyanlar devam ederken, bu ülkeyi bölmek isteyen hainler heryerde rahat rahat konuşabilirken kimse birşey yapmıyor açıp ağzını iki laf bile etmiyor..
  Yazıklar olsun yazıklar olsun böyle polisede, ses çıkartmayan herkezede.. Ne demek ya geç duruyor sonra dönüyor iki tane üzerine üniformayı giyince bi halt zanneden gerizekalı kurşın sıkıyor hemde yedi el.. Yazıklar olsun...
  Adamlar ellerinde uzun namlulu silah isyan çıkartıyorlar doğuda bir tek güvenlik görevlisi bunların üzerine ateş açmıyor.. Motosiklet le giden birine 7 el kurşun sıkılıyor...
  Ne denirki büyük geçmiş olsun çok üzüldüm herkez çok üzülmüştür..

  Birşeyler yapmak lazım tepkisiz kalmamak lazım, çok üzüldüm çok sinirlendim.. Yazıklar olsun böyle polise suçsuz yere adam vururlar, nezarethanede grup sex yaparlar yazıklar olsun yaaa çivisi çıktı bu memleketin..
   
 13. Ümit ÇAKIR

  Ümit ÇAKIR Aktif Üye

  Kayıt:
  17 Kasım 2007
  Mesajlar:
  228
  Beğeniler:
  89
  Motosiklet:
  Asya
  geçmiş olsun kardeşim,kuzenine acil şifalar diliyorum.
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 14. abaran

  abaran Yeni Üye

  Kayıt:
  27 Haziran 2008
  Mesajlar:
  9
  Beğeniler:
  5
  Şehir:
  hong kong
  Motosiklet:
  Honda
  cok gecmis olsun , gercekten cok uzucu bir olay , polisin ne yapmak istedigini anlamak zor , kendilerini amerikan filmlerine cok kaptirmislar , kaldiki filmlerde bile durmadi diye kimseyi yaylim atesine tutmuyorlar .Vucuduna 4 kursun isabet eden kuzeninin hayatta olmasi bu olaydaki en sevindirici nokta .ins. bu tip haberleri artik duymayiz ..
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 15. Recep Varlı

  Recep Varlı Site Müdavimi

  Kayıt:
  8 Eylül 2008
  Mesajlar:
  2.779
  Beğeniler:
  1.457
  Şehir:
  İstanbul-Bayrampaşa
  Motosiklet:
  Salcano
  kardeşim çok geçmiş olsun umarın kuzenin en kısa zamanda eskisindende sağlıklı bir şekilde aramıza döner yaşadıklarının insanlıkla hiçbir alakası yok malesef haddini fazlasıyla aşmış eskilerin bir lafı var : 3 kuruşluk adama 5 kuruşluk yetki verirsen böyle olur..
  aslında sorun malesef motosiklet hakan kardeşim ister kabul edin ister etmeyin motosiklet ülkemizde ne yazıkki serseri aracı it kopuk tayfasının vasıtası olarak görülüyor bu mantalite değişmedikçe bu tür olaylara malesef daha çok rastlarız kaskı emniyet için değil sanki suç işleyecek kendini gizleyen maske gibi gören polis olaya tuz biber ekiyor
  ben bu konuda zaten çok doluyum hakan kardeşim zamanında rahmetli babamda motosiklet alacağım zaman oğlum git araba al ne o serseri gibi demişti ben bunu değiştirmiştim motorun bir alternatif ulaşım aracı olduğunu anlatmıştım herkezi değiştirebilrisek sorunu çözeriz..
  tekrar geçmiş olsun kardeşim yapabileceğimiz bir şey varsa yanındayız bilmeni isterim
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 16. ulas

  ulas Admin Yetkili Kişi

  Kayıt:
  9 Eylül 2007
  Mesajlar:
  3.159
  Beğeniler:
  4.285
  Şehir:
  Kadıköy/İstanbul
  Motosiklet:
  Yamaha
  Öncelikle büyük bir geçmiş olsun.Bu nasıl bir iştir nasıl bir mantıktır. Anlamak mümkün değil.

  Geçenlerde böyle bir olay yaşanmış ve ne yazıkki gencecik bir arkadaşımız öldürülmüştü.

  Bir cana bu kadar rahat kıyılabiliyorsak kimbilir ne canlar gitmiştir.

  Bu kart gideceği yeri iyi biliyor

  [​IMG]
   
 17. Metin

  Metin Site Müdavimi

  Kayıt:
  19 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.039
  Beğeniler:
  1.619
  Şehir:
  istanbul
  Motosiklet:
  Honda
  Böyle bir olaya inanamıyorum,iğrenç bir şaka gibi geliyor,gerçek olduğunu kabullenmek gelmiyor içimden,mantık ve insanlık dışı...Çok çok geçmiş olsun Hakan kardeşim...
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 18. Berat Kılınç

  Berat Kılınç Aktif Üye

  Kayıt:
  28 Eylül 2008
  Mesajlar:
  184
  Beğeniler:
  55
  polislerde hakediyor canım azıcık
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.
 19. Umut Karkın

  Umut Karkın Organizatör

  Kayıt:
  23 Ekim 2008
  Mesajlar:
  1.760
  Beğeniler:
  980
  Şehir:
  ANKARA
  Motosiklet:
  Aprilia
  Bozkurthakan hocam lütfen bizleri kuzeninin sağlığı hakkında bilgi ver...allah kuzeninin yardımcısı olsun, hemen iyileşsinki ikitekere tekrar binsin.. bütün yaşananlara inat motosiklet sevdasına, hayat sevdasına kaldığı yerden devam etsin..

  polislerin ifadelerine ulaşma şansın oldumu ne demişler acaba ifadelerinde, bu vatan hainiydi biz bunu hissettik yada üzerinde bomba vardi gelip bizim yanımızda patlatacak zannettik falan demişler.....

  motosikletliye 7 el kurşun sıkan gerizekalılar acaba memuriyet hayatları boyunca motosikletle istanbulun malüm mahallerinde devriye attılarmı hiç zannetmiyorum...hangi bölücüye dokunabilmişler bu memur arkadaşlar merak ediyorum..

  tekrar allahtan acil şifalar diliyorum kuzenine....
   
  İlhan.Aydınlıoğlu bunu beğendi.
 20. SERVET

  SERVET Site Müdavimi

  Kayıt:
  20 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.786
  Beğeniler:
  607
  Şehir:
  İstanbul
  Motosiklet:
  BMW
  arkadasım cok gecmıs olsun
   
  Bozkurthakan bunu beğendi.