50 cc Veya 150 ye kadar herhangi scooter tavisyesi

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Arda Özhan tarafından paylaşıldı.

1. Arda Özhan

Arda Özhan Yeni Üye

Motosiklet:
    KTM
    Uzun bir aradan sonra yeni bir başlık açıyorum ve saçma sapan bir konu için açmıyorum bu sefer bu konuyu . Bir çogunuz forumda adımı duymus yada duymamıstır o beni ilgilendirmez ama aldıgım 43 cclik scooter hakkında kötü de olsa bir çok baslık acmıstım neyse kasım ayından bu yana kullandım ve oyuncak oldugunun farkına vardım gerçek bir scooter kasasına sahip bir motor almamın vakti geldi ailemi bu sefer ikna ettim elektirkli alalım dedim şarj nerde edicen dediler ; Benzinli alayım dedim vergisi plakası dediler ama en sonunda benzinliye ikna ettim 150 cc bir scooterla baslamam racing motora 600cc ile baslamak gibi bir hatamı olur yoksa çok ciddi bir tehlikesi yokmudur ? . Honda today 50 ister gönül ama öğrenci adamım okadar param yok 1250 bütce ayırdım Arkadasımda 2006 model mondial 125 zn var Foruma ilk geldiğimdede belirtmiştim 125 zn kasası resmen aşık oldugum bir kasa benim . Begendim kasa olması ve tanıdıgım olması nedeniyle onu almayı düşünenilirim fiyat olarak 700 tl . Plakası ruhsatı var satış vericek vergi borcu yok ama muaynesi bitmiş 3ay önce motorun yürüründe elektrik aksanında bir problem yok Sizce fiyat iyimidir ? yada başka markaların varsa 50 cc olursa güzel olur tavsiye ederseniz sevinirim onun dısında 100 -125-150 yeni baslıyan için cub ve scooter tavsiyelerinizi bekliyorum Sağlıcakla kalın
    Sn Şenol abimden forumda verdiğim rahatsızlık yüzünden tekrar özür dilerim .