600 RR için lastik önerir misiniz?

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Huseyin.Guvendik tarafından paylaşıldı.

1. Huseyin.Guvendik

Huseyin.Guvendik Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlar Merhaba,

Bizim ufaklığın lastiklerini değiştireyim diyorum da, çok fazla marka ve model var. Önerebileceğiniz çeşitleri paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca deneyip kullanma imkanı bulduysanız yorumlarınız daha da belirleyici olacaktır, tarafımdan.

Teşekkürler.

2. Huseyin.Guvendik

Huseyin.Guvendik Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Soruma cevap veren olmadı ama yine de arkadaşlar faydalansın diye son durumu yazayım dedim.

Seçimimi Pirelli diablo corsa 3 olarak yaptım.

İnternet üzerinden motoparca sitesinden aldım. Siteye üye olanlara anında %5 indirim yapıyorlar. Piyasaya göre daha indirimli oldu sanıyorum. Sipariş sonrası gün elime geçti lastikler.

Bu kadar fark edeceğini tahmin bile edemiyordum. Motorun virajlarda yatma kabiliyeti, kaygan yollardaki yol tutuşu, fren yapıldığında durdurma gücü, stabil sarsıntısız hareket etme özellikleri %40 oranında arttı diyebilirim. Gerçi eski lastiklerin iyice eskimesi de bu şekilde bir fark çıkmasına sebep olmuş olabilir ama yine de yadsınacak bir fark değil.

Okuyanlara nacizane tavsiyem, koruma ekipmanlarına ve lastiklere harcanan paraya acımayın. Zira hayatınızın devamı bunlara bağlı.

Onur Filiz bunu beğendi.
  3. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    paylaşım ve bilgilendirme için tşkler..

4. fahri odabaş

fahri odabaş Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    banada lazım lastik ebatlarını kaca kac aldın ve fıyatı nekadar