6000 tl war raceing düşünüorum lütfen yardım edin bilgilerinizi paylaşın

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında jordan23 tarafından paylaşıldı.

1. jordan23

jordan23 Misafir

merhaba arkadaşlr yeni üyeyim 6 000 limitim war aklımda hyo gt250r war ama bazı şeler okudum hakkında pek iyi şeler söylemiyolar yardımlarınız bekliorum lütfen

2. jordan23

jordan23 Misafir

bu arada sıfır tecrube onuda ekliyim ehliyete yazıldım gerekli eğitimöleride alıcam cbr 125 demeyin cok ufak kalıo altımda

3. edip.aksoy

edip.aksoy Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Honda
    biraz eski olan kawasaki ninjalar var öneririm.
    sahibinden.com dan araştırabilirsin kawa'ya ve hondaya güven..

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Forum kurallarımız gereği Kullanıcı adınızı ad soyad şeklinde olmalıdır.
    Biraz daa detaylı tanıtım gerekli.Kaç yaşındasınız nerdensiniz ne iş yaparsınız gibi.Birde Lütfen Türkçe lisan ile yazın.

Metin ve Özgür bunu beğendi.
  5. mert.ılgar

mert.ılgar Yeni Üye

benim tavsiyem al bi kanuni racer200 rahat rahat kullan

6. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

tecrübem yok diyorsun,125cc demeyin diyorsun,vallaha ozaman sen bildigini yap ne diyelim,sıfır tecrübedeki bir sürücüyede 600cc binde diyemeyiz

7. Hakan ERSOZ

Hakan ERSOZ Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    kawasaki 250 lerden al güzel makinalar

8. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    arkadaşlar, anlayışınıza sığınarak forum kurallarını hatırlatmak istiyorum. imzamda gerekli linkleri görebilirsiniz. lütfen forum kurallarına uygun olmayan kullanıcıların mesajlarına veya kurallara uygun olmayan konulara cevap vermeyelim. MF yönetimi.

9. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

özgürcüm anlayış nedemek saygı duyuyoruz hatırlatmalarına,ama ben hani arkadaş yeni katılmış,uyarıda yapılmış senden önce ilaki düzeltecek bu arkadaş,o bakımdan yeni katılmış bir arkadaşa yazmamakla tepki koymakda arkadaş acısından,yaa neden yazmadılar acaba diyebilir yada hayal kırıklıgına ugrayıp bizleri ve sizleri anlayamadan cıkabilir,yani düzelecek seyler için yazmamayı dogru bulmuyorum,sanırım dogru anlatabildim düşüncelerimi

10. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    tabiki işin bu yönü de var ama önemli olan bir yönü daha, insanlara hatırlatılan forum kurallarının uyarı mesajları sırasında sorularına cevap aldıklarında yönetimin yaptığı bu mesajı dikkate almıyabiliyorlar. bu herkes için geçerli değil ama burada bazı kurallar var ve herkes bu kurallara uyarak en güzel şekilde paylaşımlar yapılabiliecek.
    ilk amacımız motosiklet, ikincisi ise hastalık derecesinde bağlı olduğumuz forumumuzun Türkiye'nin en iyi forumu olmasını sağlamak ve onu korumak, tabi sizinle beraber.;)

DEMİRAT, Şenol SEL ve Metin bunu beğendi.