94 model pgo star2 50 cc yaptırmalı mıyım?

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında kaanyuce tarafından paylaşıldı.

1. kaanyuce

kaanyuce Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    16 yasındayım. mayısta 17 olucam a2 ehliyeti alıcam ama kurs ücreti ne kadar? 50 cc motorun ömrü bitikti yeni motor yapıldı. ilk 1 ay güzel sürdüm sonra ön tekerlek çıktı rulmanlardan tekerlek koptu. sanayi ye gittim. aynı adam ön tekerleği yaptı. motoru almaya gittiğimde performansı bayağı düşmüstü. buji lerini değiştirmeli miyim? acaba adam eski parcalarını mı taktı? simdi motorun ön tekerlek yine koptu.(6-7 ay oldu bodrumda yatıyor) ayrıca ayak marsı da cırt cırt ses cıkarmaya basladı en sonunda bosa gitmeye basladı dişlileri sıyırdı heralde çalışmıyor. akü bağladım yine çalısmadı ses geliyor ama calısmıyor. sizce motoru yaptırmalı mıyım? bizim evin yaklasık 500 m ilerinde gecen sene açılan pgo servisi var ona vermeyi dusunuyorum. Birdaha sanayiye asla gitmem sonucta o motorda insan gidiyor. giderken tekerlek kopsaydı nolcaktı? sanayiddekilerin çoğu yüzsüz adama al bunu eski haline getir dedim. motor kısmından hiç biyerine dokunmadım dedi. ayak marsı cok tutar mı? ayrıca rulman pahalı mıdır? sizce adam eski parcalarını mı taktı? çünkü performansı bayağı dusmustu. motor 2 kişi yokusu cekerken simdi tek kısı zorlanıyor. zaten yeni motor yapılmadanda öyleydi. biraz uzun oldu ama okursanız sevinirim. tesekkurler