a2 kursları mülteci kampları

Konu, 'A2 Motosiklet Ehliyeti' kısmında burak.k tarafından paylaşıldı.

1. burak.k

burak.k Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    a2 ehliyeti için kursa gidiyorum...1 hafta oldu...18:00'dan 21:00'a kadar 3 saat..15,20 gün daha devam edecek..bitmedi..18 nisan'a kadar bekle ki sınava giresin..bitmedi..bilemem 1 ay sonra direksiyona...falan filan...ehliyeti ne zaman alırız bilemem...
    kardeşim avrupa da millet 45 saat eğitimle planör ehliyeti alıyor..bir söz vardır ya her kapıyı ekmeğe bağlarsanız yakında havayı bile parayı bastırıp kurslara giderek soluyacağız..yazık..
    bu arada verilen profesyonel eğitim! ile ilgili saygıdeğer hocalarımız ve kursiyerler arasında geçen bir eğitim konuşmasını aktarmak istiyorum:
    hoca ışıklı levhada bir trafik işaretini göseriyor..levhada ki resim bir hayvan resmi...hayvan çıkabilir işareti....
    hoca:bu nedir....
    sınıfta ses yok....
    hoca:mööööö
    hoca :evet neymiş...möö çıkabilir....
    hoca:biz köydeyken sokaklarda inekler gezerdi...benim torun onlara möö derdi..
    kursiyerler acayip bi vahşilikle gülmeye başlıyorlar..bu saçmalığa tepki mi yoksa
    o an alt benliklerine geri dönüş mü yaşıyorlar anlamıyorum ama durum bundan ibaret...
    birisi atlıyor.hocam ben geçen sene bi ineğe çarpmıştım benim şahin dağıldı...
    herkes gülüyor.......
    hoca:möö levhası olsaydı çarpmazdın.....
    kahkahalar......
    kurstan çıkar çıkmaz sigarayı bırakmaya çalışıyorum ama dayanamayıp bir sigara yakıyorum..kendime gelebilmek için..ve kursta yaşadıklarımı unutmaya çalışıyorum....doğruca eve gidiyorum...calcülüs geometrisi çözmeye başlıyorum(biraz abarttım):)
    diyeceğim o dur ki bize bu eziyeti münasip gören devletin her kurumuna inceden bir ........sayıyorum......tepe tepe kullansınlar....

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

Sizce motosiklet ehliyeti almak bizde daha zor öyle mi.

3. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Şenol abi bence arkadaş ehliyet almanın zorluğunu kasdetmemiş.Kursdaki ciddiyetsiz tavırdan dem vuruyor...
    Haksızda sayılmaz.Hangi sınav tarihine yetişeceğinizi tam olarak söylüyorlar( oda merkezi sınav sistemi olduğundan ) fakat iş direksiyon sınavına gelince kem küm ediyor çoğu kurs :)

Birde arkadaş dersleri heralde gözünde çok büyüttü olacakki gerçeklerle yüzleşince hayal kırıklığına uramış.Hak veriyorum arkadaşıma.

Aslında bu arkadaş bizim burada tartıştığımız sistemi kendince bu şekilde yadırgamış ve yorumlamış...

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Buraya tekrar yazmayayım dedim.Buyrun bu http://www.motosikletforum.com/showpost.php?p=38052&postcount=56 linkte Canım Türkiye'min canım güzide sürücü kursları gerçeğinin az bir anlatımı.

çağrı kocaçoban bunu beğendi.
  5. burak.k

burak.k Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    ben arkadas oluyorum burda sanırım:)ben bir akademisyenim.muz yemenin bile bir teknik prosedürü vardır:)hangi alanda olursa olsun.eğitim profesyonel olmalıdır demek istedim...yazımda...üzüntü duyduğum mesele bu..profesyonellik....her alanda profesyonellik her türk gencinin ideali olmalıdır...
    bunu savunuyorum...acizane...

Emre Özçelik bunu beğendi.
  6. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    merhaba burak hocam. hocam diyorum halihazırda öyle olduğunuzu düşünerek:)
    forumumuza hoş geldiniz. sizi daha iyi tanıyabilmemiz için lütfen
    kendinizi tanıttıktan sonra kontrol panelinizdeki gerekli yerleri doldurunuz.

Omer bunu beğendi.
  7. burak.k

burak.k Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    teşekkür ederim...hoca değilim...üst düzey teknik danışmanlık bireysel hizmet alanında görevliyim...daha 34'ündeyim:)hala gençlik aşısını motorsiklet sevdasıyla perçinliyorum...hepiniza başarılar diliyorum....

8. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Burak bey özürdilerim.

Burak bey ancak Barış beyinde dediği gibi kendinizi tanıtmış olsaydınız size arkadaş yerine bey diye hitap ederdim..!Hiç önemli değil tekrar tekrar özürdileyebilirim :) Kusura bakmayın bundan sonra kendi adıma inanın hiç olmayacak.

Özürdilerim Burak bey..!

9. burak.k

burak.k Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW

güzel kardeşim ben özür dilerim..konu nerelere geldi ...rica ederim..beylik ve makam budalası değilim...hani konu özünde kaybolmasın anlaşılsın diye bu tarz bir üslup kullandım...kırıcı olmak aklımın ucundan bile geçmez...rica ederim....

10. burak.k

burak.k Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    kusura bakmayın...

11. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben yanlış anladığım için sizden özürdilerim.Çünkü doğrusu yanlış anlamıştım.

Ama attığım ilk mesajı incelediğinizde sizin lehinize olduğunu görmüşsünüzdür.

Konunun bu şekilde tatlıya bağlanmasından dolayı sevinçliyim.Tekrar kusura bakmayın.Sonuçda sadece yazarak anlaştığımız için böyle ufak tefek yanlış anlamalar olması doğal.İyi geceler... :)

12. Gürkan İÇLİ

Gürkan İÇLİ Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    ehliyeti almanız haziranın ilk haftasını bulacaktır :( ....