***acil bana yardım edecek biri varmı

Konu, 'Cross - Off-Road Kullanıcıları Bölümü' kısmında Çağlar KARA tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Çağlar KARA

Çağlar KARA Üye

İSTANBUL ÜSKÜDARDA BİR MOTOR BULDUM ARKADAŞLAR İSTANBULDA HİÇ TANIDIĞIM YOK DAHA DOĞRUSU MOTORDAN ANLAYAN KİMSE YOK ÜSKÜDARDA OLAN BANA YARDIM EDECEK BİRİ VARMI. KENDİM GİDEMİYORUM MOTORA BAKACAK KİŞİ VARMI ALIP OTOBÜSLE YOLLAYACAK SATICI. SADECE MOTORSA BAKMASINI İSTİYORUM. ZATEN FİYAT UYGUN ACİL OLARAK SATIYOR. MOTOR AŞAĞIDA. LÜTFEN İLK MOTORUM OLACAK :confused:

2. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    şüphen sadece motoruysa bi problemi olduğunu sanmam km si de düşükse.ancak benim ilk kullandığım çelik marka cross la aynı kalitesiz malzemeleri kullanmakta bu markada.bir video cekmesini iste istersen satıcının. motoru calıştırıp her açıdan çeksin motoru.

3. Çağlar KARA

Çağlar KARA Üye

km 5200 model 2006 sorun olacağını sanmıyorum olsada bir süre işimi görsün acımam 1200 den 700 yaptı 1 haftalığına acil ihtiyaçtan dedi bakımları tam dedi. üsküdarda müsait olan yakın olan bir arkadaş varsa büyük hayır işlemiş olur :(

4. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    birçoğumuz çalışıyor fakat umarım üsküdara yakın olan ve müsait durumda olan biri çıkarda işin görülür.

5. bayram çelik

bayram çelik Yeni Üye

arkadaşım fotodan görüldügü kadarıylan arka firenle ilgili sorun var .firen merkezi balataların takılı oldugu yer yerinde deyil bide şasesinde problem var sanıyorum arkaya dogru borular kaynatılmış bide bu tip motorların şaseleri kalitesiz oldugu için motor baglantılarının ordan altlardan kırılma yapıyor bana soracak olursan alma derim cross beklesin bir müddet bi tane ybr yada cg honda alsan da olur ilerde iyi bir cross alırsın

6. bülent tenikeci

bülent tenikeci Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Bayram abi konu 6.ayda açılmış.yani güncelliğini kaybetmiş.üstte tarih yazıyor, mesajları ona göre yazıyoruz.

Barış bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.