ACil ......YARDIM yarın için.D

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Mücahit Karaca tarafından paylaşıldı.

1. Mücahit Karaca

Mücahit Karaca Yeni Üye

Slm Arkadaşlar bn yni üye oldum.Kndimi tanıtayım Antalyada oturuyorum yaşım 22 daha önceden 15000 km ybr 125 tecrübem var.Geçn hafta 3000 liraya sattım.artık yeni bir motor almanın vakti geldi bnce...hyosung gt 250r almayı düşünüyorum. ama onların sesi çok az çıkıyor sanırım.bu yoshimura tiger ixil gibi ekzoz takılı bi hyo. sizce bi 600 lük kadar olmasada milletin bakacağı kadar ses çıkarır mı???tatmin olur muyum???ilk sorum buydu...ikinci sorum ise 1997,1999 honda cbr 900 rr ya da kawasaki ZX-7 R-ZX-6 R alınır mı? ne kadar güvenebiliriz o model bi motora.??:)
    hyosung alırsam 6000 tl bütcem var honda alırsam 6750 en fazla arkadaşlar.teşekkürler şimdiden :confused::D

2. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Neden milletin bakması bu kadar önemli acaba? Kask varken sizi zaten göremezler.

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    İnsanlar size baksın diye motor alıyorsanız
    hyosung alın ve egszosu sökün hem daha
    çok dikkat çeker hem de paranız cebinizde
    kalmış olur;)
    İkinci sorunuza cevap olarak; motor temizse
    neden olmasın.

4. Mücahit Karaca

Mücahit Karaca Yeni Üye

başka cvp yazan :):confused:

5. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldınız Keyıflı forumlar :)

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Egzostun sesi çok olunca size arkanızdan nasıl sözler gelecek farkındamısınız.
    Siz motosiklete antipati ile yaklaşanları daha da antipatik hale sokmak için mi Motosiklet alıp kullanacsınız yoksa bu bir yaşam şeklidir bir kültürdür bir hobidir diyerek mi.
    Bizler efendi olmaya önce kendimize saygılı olmaya sonra da çevremize doğaya saygılı birer Motosiklet sürücüsü/kullanıcısı olmak için burada ve diğer forumlarda paylaşımlarda bulunuyoruz.
    Ruhumuz serseridir ama biz asla serseri olamayız.

Egzostunuzun sesini çok çıkartmak için bu kadar masraf yapacağınıza nasıl daha iyi nasıl daha güvenli nasıl daha faydalı bir sürücü olurum için zaman ve nakit harcamanız daha şık olurudu.
    Ne yapalım sağlık olsun.
    Ama arkadaşımızın da dediği gibi hiç egzost olamasa da kaskınız eğer kafanızda ise kise sizi tanımayacak ama arkanızdan neler söyleyecek.
    Ha yok aga ben kask felan takmam buralar zaten çok sıcak beni herkes görsün dersen o zaman adres yanlış.