Acil yardım

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında kaan ocal tarafından paylaşıldı.

1. kaan ocal

kaan ocal Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    sevgili forum üyeleri daha önce kendimi tanıtmıştım o yuzden affınıza sığınarak direk konuya giricem.
    İstanbulda bir motor buldum motoru harçlıklarımla alacağım malum öğrencilik fiyatı da çok uygun geldi Ankarada ikamet ettiğimden ve usta tanıdığım olmadığından istanbulda hiç bir bağlantım yok motorda ise elektrik arızası mevcut usta tanıdığı olanlar yardımcı olabılır mı yardımlarınızı bekliyorum motora bakmaya tek gitmek istemiyorum ilk motorum olacak ve kandırılmak istemiyorum.

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Motor nedir? Muhakkak bilen arkadaşlar vardır.

3. kaan ocal

kaan ocal Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    hyosung gt 250 naked

4. kaan ocal

kaan ocal Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum..

5. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Motor Kadıköyde ise
    hiç uğraşma ve direk Kızıltoprak honda mototal'e git. Servislerinde ekspertiz yapıyorlar. Sanıyorum 100TL.

Doğan PARILTI bunu beğendi.
  6. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kesinlikle katılıyorum işi riske atmak yerine hem akspertizini yaptırır yanında ufak tefek bakımlarını yaptırır,
    gideceğin yere gönül rahatlığı ile korkmadan gidersin.En azından içinde acaba diye sorular olmaz.

7. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bak kafa şimdi şarj etti , ilk motorun mu olacak o_O
    Daha önce bir deneyimin olmadığını düşünerek ve affına sığınarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum arkadaşım.
    Ben 1,5 sene 150cc lik bir motora bindim ve daha yeni bir 250cc lik bir motor aldım ve inan bana bu bile çok güçlü geldi.
    Kaldıki senin alacağın racing,devri daha yüksek ve hakimiyeti çok daha zor.Hayatın güzel ve sevdiklerimiz için çok önemli
    olduğunu göz ardı etmezsek,bu motora kendini hazır hissediyormusun gerçekten o_O
    Dileğim forum üyelerini (hatta milletimi) sağlıklı ve mutlu görmek,eğer başka bir tecrüben yoksa bence bir daha düşün :harika:

İsmail bunu beğendi.
  8. skaya

skaya Yeni Üye

Motosiklet:
    SYM
    Selamlar , bir sorum var ve yeni üye olduğum/konu açamadığım için buraya daldım.Umarım birileri okur ve fikir verir.
    Sym Wolf250 ile kaza yaptım.amortisörler/gösterge ve far değişti.Bugün topladım motoru fakat bu sefer motorda elektrik yok.Yakınımda bilgi alabileceğim kimse yok,buraya sormak istedim.Beyin kaza sırasında kapatmış olabilir mi? Ne yapılabilir? teşekkürler şimdiden.