Acill yardım Mondial 150 RF mi yoksa Mondial 150 Hs mi=?

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Tanju_28 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tanju_28

Tanju_28 Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Arkadaşlar yarın Mondial 150 RF yada Mondial 150 Hs iki model den birini seçip alcam fakat RF nin kasası Hs ye göre küçük Hs biraz daha ben burdayım diyor sanki..Rf yi kullandım çok güzel sat gibi diğer motorada göz gezdirdim kaportada kırıklar var biraz bakımsız gibi ve İkisi arasındaki fiyat farkı 150 lira Boyumda fazla uzun değil fakat kasasına göremi değerlendirmeliyim yada hangisinden yana seçim yapmalıyım? Nedenleriyle yazarsanız sevinirim :)

2. Tanju_28

Tanju_28 Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Kimse yok mu =?

3. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    tanju 150 rf TMT grubunda bir tane var 2008 yada 2009 model sanırım tam hatırlamıyorum.arkadaşım hiç bir sıkıntı çıkarmadığını bakımlarını zamanında yaptırdığını söyledi,ancak plastik aksamları hakkında pek hoş şeyler demedi bilgi olarak ancak bunları söyleyebilirim

4. emiryil

emiryil Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    alırsan muhtemelen haftada 3 gün yolda kalırsın hatta almışsın bile 1 yılda en az 1 milyara yakın masrafla uğraşırsın servisleride çok kötü ufacık bir sorun yüzünden komple motoru tamir ediyorlar motor kullanmaktan zevk bile almazsın. görünüşe önem veriyosan mondial scooter la ne işin var tamam belki maddi durumun olmayabilir ama biraz dişini sıkıp 2. el en azından 2008 model veya altı honda cbr r125 alsan daha iyidir

5. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Konu açılalı 7 ay olmuş arkadaş çoktan karar vermıştır alacağa motora zaten o yuzden lutfen konulara yorum yazmadan once tarıhlere bakmayı unutmayalım
    Konu aktıflıgını yitirdiği için kilitlenmiştir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.