adac yol yardım hizmetleri

Konu, 'Sitemiz Hakkında Duyurular' kısmında ali aydin tarafından paylaşıldı.

1. ali aydin

ali aydin Yeni Üye

444 23 22
    444 ad ac

Herhangi bir nedenden ötürü mobilitelerini yitiren araç kullanıcılarına ve beraberindeki yolculara yönelik aracın tekrar yürür hale getirilmesi için sunulan hizmetler genel olarak asistans hizmetleri olarak adlandırılmaktadır.

Son kullanıcılara sunulmakta olan asistans çözümlerimiz:

Yolkenarı Yardımı : Aracın arızasının olay yerinde onarılması amacı ile olay yerine acil servis aracı yönlendirilmesi

Çekici : Olay yerinde onarımı mümkün olmayan aracın onarım için servise alınması

Kiralık Araç : Araçları serviste işlem gören müşterilerin onarım süresince mobil olmaları için yedek araç sağlanması

Konaklama : Aracın onarımının tamamlanmasını beklemek isteyen kendi ikametgahlarından uzak kullanıcılar için konaklama hizmetlerinin sağlanması

Seyahatin Devamı : Araçları serviste işlem gören müşterilerin seyahatlerine devam edebilmeleri / eve dönüş yapabilmeleri için gerekli seyahat organizasyonunun yapılması

Onarımı Biten Aracın Geri Alınması : Onarımı tamamlanan aracın geri alınması için seyahat organizasyonunun yapılması

Yedek Parça Sevkiyatı : Serviste bulunamayan yedek parçaların yurtiçi ve yurtdışı sevkiyatlarının organize edilmesi

Tıbbi Yardım : Araç içerisinde seyir halindeyken kullanıcının rahatsızlanması veya kaza sonucunda yaralanması durumunda kaza mahalline tam teçhizatlı doktorlu / hemşireli, Kara / Hava ambulansı ve benzeri ilk yardım araçlarının tahsisi

Hukuki Danışmanlık : Aracı ile seyahat halindeyken, kullanıcının arıza, hasar, yaralanma sonucu avukatlık hizmetlerine ihtiyaç duyması halinde yurtiçi ve yurtdışında ilgili hukuki danışmanlık hizmeti sağlanması

Konsiyerj Hizmetleri : Müşterilere her türlü bilgi ve organizasyon işlemlerinin sağlanması (rezervasyon işlemleri, hediye gönderimleri, trafik / yol / hava durum bilgisi...)

Üreticilere yönelik hizmetler:

Asistans Hizmetleri
    Müşteri Memnuniyeti / Şikayet Yönetimi
    Anket Çalışmaları
    Telemarketing Aramaları
    Randevu Hizmetleri
    Servis Denetlemeleri
    Bayii / Servis Yönetim Sistemleri
    IT Çözümleri
    Raporlama Modülleri

www.adac.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz
    444 23 22
    motorsiklet için kaçırılmıyacak fırsat
    sadece 112 tl yıllık ücreti ayda 9 lira gibi bir ücrete geliyor arkadaşlar

2. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ali Aydın bey, verdiğiniz hizmet çok güzel ancak burayı sadece reklam vermek için kullanacağınız bir platform olarak düşünmediğinizi umarak, lütfen kendinizi tanıtınız. Gerekli link imzamda mevcut.

3. ali aydin

ali aydin Yeni Üye

şöyle aktarım reklam amaçlı değil böyle bir hizmet biliyorum herkesin faydalanmasını istedim motorsiklet sahipleride faydalansın istedim yazım uygun değilse kaldırabilirim teşekkürler

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bizimle bunu paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yazınız da uygunsuz bir durum olduğunu söylemedim. Sadece kendinizi tanıtan bir başlık açmanız gerektiğini söylüyorum. Forum kurallarımız gereği yeni üyelerimiz kendilerini tanıtıcı bir başlık açar ve forum üyelerimizin de hepsi sizi tanır. Ondan sonra bizimle hertürlü paylaşımda bulunmanız bizim için çok memnuniyet verici olacaktır.

5. ali aydin

ali aydin Yeni Üye

kusura bakmayın bunu bilmiyodum tabi bununla ilgili yazıcam teşekkurler bu hizmet sizdece mukemmel değilmi ?

6. ali aydin

ali aydin Yeni Üye

ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ
    Seyahat ederken aracınız mı arızalandı veya bir kaza sonucu yolculuğunuz mu ertelendi? Artık ADAC’ın araç yardım hizmetleriyle yolculuğunuz asla yarıda kalmayacak!

Yol Kenarı Yardım Hizmeti: Kaza veya arıza sonucu aracınız hareket etmiyorsa, yol kenarı yardım araçlarımız size en kısa zamanda ulaşır. Teknik kadromuz seyahatinize güvenle devam edebilmeniz için aracınızın onarımını olay yerinde yapacaktır.

Aracın Çekilmesi Hizmeti: Arıza, kaza veya çalınma gibi durumlarda aracınızın Türkiye genelinde 81 ildeki anlaşmalı servislerimize veya en yakın servis noktasına çekilmesi sağlanacaktır. Üstelik tüm bu işlem süresince aracınız ADAC güvencesi altında olacaktır.

Aracın En Yakın Yetkili Servise Çekim Hizmeti: Çekilen servisteki yedek parça eksikliğinden veya diğer teknik sebeplerden dolayı aracınız 3 iş günü içerisinde onarılamıyorsa, ikinci bir yetkili servise çekilmesi yine bizim tarafımızdan sağlanacaktır.

Aracın Kurtarılması: Kaza veya arıza sonucu aracınızın kurtarma işlemi gerektiren durumlarda, ADAC kurtarıcıları bir telefon kadar yanınızdadır.

Araç Çilingir Hizmetleri: Artık anahtarınızın kaybolması, çalınması veya bozulması seyahatinize engel olmayacak. Yedek anahtarınızın temini ya da yenilenmesi ADAC güvencesiyle yapılarak, size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Lastik Hizmeti: Lastiklerinizin patlaması durumunda teknik kadromuz anında olay yerine gelerek lastiklerinizi süratle değiştirecektir. Yedek lastiğinizin olmaması durumunda, yol yardım ekiplerimiz aracınızı en yakın servis noktasına çekerek işleminizi burada tamamlayacaktır.

Kiralık Araç Hizmeti: Seyahatiniz sırasında arıza, kaza veya çalınma gibi olaylar yüzünden araçsız kalırsanız seyahatinizi tamamlayabilmeniz için kiralık araç temin edilecektir.

Seyahate Devam: Aracınızın kaza veya arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda gideceğiniz yere ulaşımınız yine bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

Konaklama: Seyahatiniz aracınızın hareketsiz kalması ya da çalınması yüzünden kesintiye uğrayabilir. Aracınız aynı gün içinde tamir edilemiyorsa, sizin ve aracınızda seyahat eden tüm yolcuların konaklama ihtiyaçları otel organizasyonlarıyla anında karşılanacaktır.

Onarımı Biten Aracın Geri Alınması: Aracınızın servisteki onarımı bittikten sonra geri alınması için yapacağınız seyahat masrafları yine tarafımızca karşılanacaktır.

Yedek Parça Temini Hizmeti: Arıza, kaza veya aracınızın belli parçalarının çalınması durumunda gerekli yedek parçaların organizasyonu ve sevkiyatını hızla yerine getirmekten mutluluk duyacağız.

MEDİKAL HİZMETLER
    ADAC’ın uzman doktorlardan oluşan Medikal Ekibi 7 gün, 24 saat hizmetinize!

Ambulans Hizmeti: Seyahatiniz esnasında olası kazalar yüzünden yaşayabileceğiniz her türlü sağlık problemine karşı ambulans ihtiyacınız anında karşılanır. Üstelik aracınızda seyahat eden tüm yolcular da bu hizmetle korumamız altındadır.

Gözlük ve İlaç Temini: İster Türkiye’de ister Avrupa’da olun, seyahatiniz sırasında ihtiyaç duyduğunuz gözlük ve ilaçlar temin edilerek size ulaştırılır. Medikal ekibimiz, doktorunuz ile irtibata geçerek, tıbbi kurallar çerçevesinde ihtiyaçlarınızı anında karşılayacaktır.

Tıbbı Bilgi Danışma Hattı: Medikal ekibimiz, uzman doktor kadrosu ile acil durumlarda tıbbi medikal danışmanlığı sağlamaktadır. Yurtdışında geçirdiğiniz kaza veya hastalık gibi durumlarda da uzman ekibimizin danışmanlığından 7/24 yararlanabilirsiniz.

Yurtdışında karşılaştığınız sağlık problemlerinde medikal ekibimiz sizi en yakın uzman doktor veya hastane hakkında anında bilgilendirecek; Türkiye’ye hasta nakil işlemleri için gerekli irtibatları kuracaktır.

YURTDIŞI SEYAHAT HİZMETLERİ
    ADAC ile yurtdışı seyahatleriniz her zamankinden daha güvenli. ADAC’ın Türkiye sınırlarını aşan hizmetleriyle seyahatinizin her noktasında profesyonel desteği fazlasıyla hissedeceksiniz.

Seyahat Evraklarınızın Kaybolması Durumunda Verilecek Hizmetler: Seyahat sırasında pasaportunuzu, sürücü belgenizi veya kredi kartınızı kaybetmeniz durumunda tek yapmanız gereken bizi aramak. Kredi kartınızın iptalinden, kayıp olan evraklarınızın yerine geçecek belgelerin teminine kadar pek çok işlemi sizin için gerçekleştireceğiz.

Tercümanlık Hizmeti: Yurtdışı seyahatinizde tercümanlık hizmetine ihtiyacınız olursa uluslararası ekibimizden destek alabilirsiniz. Sorularınızı telefon yoluyla cevaplayacağız ve gittiğiniz ülkedeki resmi makamlar ile görüşmelerinizde size yardımcı olacağız. Gerektiğinde yeminli tercüme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

KONUT YARDIM HİZMETLERİ
    ADAC sadece seyahatlerinizi değil, konutunuzu da güvence altına alır. ADAC konut yardım hizmetlerinden 7 gün, 24 saat yararlanabilirsiniz.

Su Tesisatı Arızaları: Su tesisatı ile ilgili problemlerinizde bizi arayın. Ekibimiz arızanızı giderirken, siz kendinize kalan zamanın keyfini çıkarın.

Elektrik Tesisatı Arızaları: Elektrikçi aramak için zaman kaybetmeyin, uzman ekibimiz her konuda olduğu gibi elektrik tesisatınızdaki sorunları çözmek için de en kısa sürede yanınızda olacak.

Çilingir Hizmeti: Anahtarınızın kaybolması, bozulması durumunda, çilingir hemen kapınızda!

Cam Kırılması: Evinizdeki cama zarar mı geldi? Bu konuda da sizi yalnız bırakmayacağız. Bizi aradığınız anda ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek kırılan camı değiştirecektir.

BİLGİ VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
    Seyahate çıkmadan önce ADAC ‘ı arayın. Gideceğiniz şehir veya ülke hakkında vereceğimiz bilgiler, seyahatinizi daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır.

• Seyahat ettiğiniz ülke veya şehirdeki kültürel aktiviteler, turistik bilgiler, döviz kurları, tercüme hizmetleri, restoran ve eğlence merkezleri, oteller hakkında merak ettiklerinizi uzman seyahat danışmanı ekibimiz sizin için cevaplandıracaktır.

• Kiralık araç talepleriniz için indirimli tedarikçi ağımızdan yararlanabilirsiniz.

• ADAC danışmanlarının düzenlediği organizasyonlar ile özel günlerinizi sevdiklerinizle birlikte unutulmaz kılabileceksiniz.

• Çiçek göndermek istediğinizde bütün organizasyonu ADAC’ın profesyonel ekibine bırakabilirsiniz.

• Trafikte kaldığınızda hangi yolların açık olduğunu öğrenebilirsiniz.

• Hayatınızda önem verdikleriniz; çocuklar, evcil hayvanlar veya yaşlılar hakkında öğrenmek istediklerinizi bize sorabilirsiniz.

• En yakın hastane ve nöbetçi eczaneyi öğrenebilirsiniz.

• Evinizin bakımı, dekorasyonu, tamiri için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

ADAC size bir çok konuda yardımcı olacaktır. Tek telefon ile 7/24 servis sağlayacak, tedarikçi ağını sizin için organize edecektir. Sürekli gelişen hizmetlerimizi www.adac.com.tr adresinden takip edebilirsiniz. ADAC( Alman Otomobil Kulübü), 1903’te Almanya’da kurulmuştur. ADAC, Avrupa’nın en büyük Otomobil Kulübü olup, yaklaşık 17 milyon üyesine otomobil ve tıbbi alanda çok yönlü asistans yardım hizmeti sunmaktadır. ADAC’ın hizmet yelpazesi içerisinde mobilite konsunda her türlü tüketici hakkı ve geniş kapsamlı turistik ve teknik danışma hizmetleri de yer almaktadır. 1992’den beri Türkiye’de üyeleri için aktif olarak hizmet veren ADAC, mevcut hizmetlerini Türk araç kullanıcılarına da sunabilmek için, 2008 yılında Türkiye’de ADAC Service A.Ş’yi kurmuştur. ADAC Service A.Ş hizmetlerini kısa sürede başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Müşteri portföyümüzün içerisinde çok sayıda ulusal otomobil üreticisi, ithalatçı firmalar, Türk sigorta şirketleri, uluslararası müşteriler ve otomobil kulüpleri bulunmaktadır. Türkiye’de 81 ilde sunduğumuz hizmetleri, yurt dışındaki hizmet ağımız ARC Europe ve Europe Net aracılığı ile 39 ülkede de sağlayabilmekteyiz.

ADAC Türkiye, teknolojik altyapısı, uygulanan kalite sistemi, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen tedarikçi ağı ile çağrı merkezi hizmet seviyelerinde uluslararası standartları yakalayarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Almanya’da ‘ Sarı Melekler ’ olarak anılan ADAC çalışanları, Türkiye’de otomobil kullanıcılarını güvence altına almaktadır.

Deneyimli çalışanlarımız 7/24 ulaşabileceğiniz ilkyardım ve hizmet istasyonumuzda her türlü acil durumda yanınızda olacaktır. 17 Milyon kart sahibinin vazgeçemediği bu hizmetler artık Türkiye ‘de sunulmaktadır. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istemez misiniz?