Adana motorsiklet forum

Konu, 'İl Grupları ve İl Temsilcileri' kısmında Burak.Cingiz tarafından paylaşıldı.

1. Burak.Cingiz

Burak.Cingiz Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Çukurovamızın motorcu evlatları neredesiniz. Haydin gelin hepimiz toparlanalım. Bu istanbullular toplaşıp toplaşıp duruyorlar fotoğraf koyuyorlar nispet yaparcasına :) Bizde burada toparlanalım koyalım fotoğraflarımızı. Kim bilir belki istanbula bir çıkartma yaparız yol ustunden de forumcuları toplayıp. Ben biliyorum gittiğimizde iyi ağırlarlar bizi....:)

Facebook Grubumuz : http://www.facebook.com/group.php?gid=138224866218376&ref=search

Umarım bir arada logo yaparız:)

Güncelleme: Google üzerinden üye meslekleri vs bilgileri içeren bir tablo oluşturdum yeni gelen üyeler buraya bilgilerini girebilirler ve birbirimize ulaşabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için gerekli bilgi arşivine sahip oluruz. Buyurun link aşağıda

http://spreadsheets.google.com/pub?...eVd4eDFQYmlzLVRsN0RCdXZSVXc&hl=en&output=html

2. BoraKarakas

BoraKarakas Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    vay burakcığım,bakıyorum burada da karşılaştık.hadi bakalım.

3. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Alay olduğunu düşünmeyin. Onur şaka yapmak istedi bence. Yoksa görevi gereği uyarırdı.
    Sizin yanlışlıkla yaptığınız anlaşılıyor.

4. Burak.Cingiz

Burak.Cingiz Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda

walla bora abi adanaya yeni geldiğimde bu sayfayı açmıştım birilerini bulayım diye burası eskiden daha sık girdiğim forumum ama bu taraftan pek bir ilgi uyandıramadık diğer taraf daha aktif adanada anlayacağın sen benden çok daha iyi bir iş çıkarmışsın:) eeee başkanlık zor zanaat