Adanadan

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında atilla01 tarafından paylaşıldı.

1. atilla01

atilla01 Yeni Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Herkese selamlar... Foruma adanadan üye oluyorum.. yaklaşık 4 yıldır fiilen motorsiklet kullanıyorum. Adanada öğretmenlik yapıyorum. Scooterle başlamıştım bu yolculuğa, şimdi kanuni racer aldım yeni. kendimi geliştirmeye çalışıyorum. forumdan bu konuda çok şey öğreneceğime inanıyorum..

2. Kaan Tunç

Kaan Tunç Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hocam Merhabalar aramiza hosgeldiniz.hocam Bende Motor Alacagim honda Cbr 125 dusunuyorum.ilk dusuncem racerdi Fakat Hic iyi Yorum Okuyamadim Sizce nasil Bilgi Verir Misiniz

3. atilla01

atilla01 Yeni Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    alalı 2 ay oldu şimdilik bir problem yaşamadım. 100 km hızı geçince masaj aleti gibi vibrasyon yapıyor. yakıt tüketimi fena değil km de şehiriçi 20 kuruşu geçmiyor ölçebildiğim kadarıyla. işin doğrusu motoru tanıma sürecindeyim henüz. bende yorumları okumuştum tavsiye oranı çok düşüktü. ama bütçeme uygun ve temiz bulduğum için aldım.

4. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Foruma hoş geldiniz ayrıca motorunuz hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.

5. Kaan Tunç

Kaan Tunç Üye

Motosiklet:
    Honda
    bu saatten sonra hayirli olsun Demek Duser.butceniz Konusunda Yorum Yapmak Elbette hattime Degil Yanlis Anlamayin ama biraz Daha Bekleyip Daha Iyi Bir Motor Almayi Dusunemez Miydiniz Ve Eger Honda Alamazsam Kesin Racer Dusunuyorum Ama gercekten Ondan Korkuyorum Cunku Yaklasmayin Diyorlar.ama Gercek Gozumle Gordum Gorunusu Gercekten Hostu

6. atilla01

atilla01 Yeni Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Teşekkür ederim...

7. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    hos geldiniz .hayirli olsun yeni motorunuz. kazasiz surusler dilerim

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız: http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/threads/tüm-Üyelerimiz-mutlaka-okusun-18.3695/ tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

9. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hocam.
    "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimi almış ve onu geliştirmeye çalışıyorsunuzdur umarım.