Adım adım karadeniz rize

Konu, 'Karadeniz Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Latif Korkmaz tarafından paylaşıldı.

1. Latif Korkmaz

Latif Korkmaz Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    Sevgili enduro ve doğa sever dostlarım bu bölümde rizeye sahilden gidip ordan yolun sonuna varacaz
    Aslında 800 adet resmim de ordu kara gölde ıslanan makinem saysinde gitti
    Önce düzce resimleri,Kastamonu ,ılıca şelalesi,Ilgaz dagı,ve sevgili akgün kardeşimizin bizi
    Ağırlaması buradan teşekkürlerimi sunarım samsun ,ordu, karagöl ,çambaşı , resimleri silindi bilginiz olsun
    Onca yolu asfalt yapmak istemedim gelirken zaten yeterince yorulan bedenim dönüşte dinlensin sitedim iyi de oldu 15 saat süren otobüs yolculugu ve 11 gün süren çadir
    Sefasının araksından iyi geldi )))
    Öncelikle bu gezide bana eşlik den sevgili metin agca (transalp650) aladdın yıldırım (ktm 640)özay aksu(dr350) Serhan topaktaş ( klr 650) Abdullah bey(bmw 650) giresundan memet ağabeymiz( xl 200) ve ben latif korkmaz (xl 200) tüm katılan iyi ve kötü zamanda birlikte olup toplu sürüş kuralarına uyup birbirimizi kollayarak ve destekleyerek güzel bir
    Macara yaşadık buradan tüm dostlarıma teşekkür ederim hatta beklide bir kez olacakve harika oldu
    Doya doya resim çektik harıka yerler gördük ve gördügümüz tüm mekanları sizlerle paylaştım bundan ben gurur duyuyorum umarım bu tür harika gezileri sizlerde arkadaşlarınızla en kısa zamanda yapma şansı bulursunuz
    Saygılarımla ( endurocu58 )

MotoTR bunu beğendi.
  2. istanbullu

istanbullu Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Sevgili dostum yine döktürmüşsün

MotoTR bunu beğendi.
  3. yesim

yesim Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Muhteşem ötesi diyecek bir laf yok...

Siz bayağı bir tur yapmışsınız.. Resimleri koy koy bitmiyor :)

4. MotoTR

MotoTR Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    harbiden döktürmüşsünüz diyecek laf yok