Adventure motosiklet okulu eğitimi iyi midir ?

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında cagri.erarslan tarafından paylaşıldı.

1. cagri.erarslan

cagri.erarslan Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Merhaba,

Motosiklet alım kararımdan vazgeçmiş değilim. Fakat diğer konuda belirttiğim gibi, yürüyeceğim yolu değiştirdim; önce 125cc motor sonra bu motorla eğitim yerine, motorumu almadan önce bütün teorik ve pratik eğitimlerimi tamamlayıp, hocalarımın yönlendirmesiyle motor alma kararı aldım. araştırmalarım sonucu adventure motor okuluna ulaştım. Hem A2 ehliyet kursu, hem teorik hem de pratik eğitimleri bulunuyor.
    Sizce adventure iyi midir ? Bana yeterli eğitimi verebilir mi ? Veya, ankarada tavsiye edebileceğiniz bir motor kursu, ehliyet kursu var mı ?

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ulusan motor bünyesinde kurulu olan normal bir sürücü kursu.MEB sertifikalı eğitimcilerden eğitim alırsınız.Başkaca bir sertifikasyonu olmayan uluslararası akreditasyonu olmayan eğitimcilerden alınacak eğitimlere ne kadar güvenilir orası ayrı konu.

3. cagri.erarslan

cagri.erarslan Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Hocam Atom Karınca varmış Ankarada. Eğitmen Soner Tanrıkulu veriyormuş. Hatta sanırım bu foruma da üye kendisi :)
    Ulusan motor'da beni cezbeden nokta aslında ehliyeti de alabiliyor olmak.

Tavsiye edebileceğiniz eğitimci/eğitim kurumu var mıdır ?

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ehliyet verebiliyor olması zaten işin kötü yanı.Sadece sürücü kursu.Sadece MEB eğitmeni kişilerin ticarethane mantığıyla eğitim vermesi.Ve MEB den sertifika almak çocuk oyuncağı.Neyse bu iş uzar.