Afghanistan

Konu, 'Uluslararası Gezi ve Tur Organizasyonları' kısmında Erol Orcun tarafından paylaşıldı.

1. Erol Orcun

Erol Orcun Yeni Üye

Selam Arkadaslar,

yaklasik 4,5 sene önce yaptigim Berlin - Avusturya - Italya - Yunanistan - Türkiye ve geri turundan sonra (17.000 km) simdide hep hayalimde olan Afghanistan turu yapmak istiyorum. Izmir - Iran - Afghanistan ve geri. Aranizda Afghanistan üzerinde tecrübe yapmis olan arkadaslar varmi yada yaklasik Mayis - Haziran 2015`de oralara gidecek gurupar taniyormusunuz?
    Deyerli bilgilerinizden dolayi simdiden cok tesekkür ederim. Erol

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Keşke önce sizi tanımayan bizlere kendinizi tanıtarak başlasaydınız.
    İstediğiniz rotalara daha önce gidenlerden bilgi alabileceğin adres http://rideturkey.com/default.aspx'e bakın.Yalnız oaraya girmek kolay değil ha orada da sakın kendinizi tanıtmadan yazmayın anında yol verirler.Size iyi yolculuklar

3. Erol Orcun

Erol Orcun Yeni Üye

Sayin Senol Bey,

kusura bakmayin yeni üyelerin burada kendini tanittiklarini bilmiyordum cünki hakkimda anlatacak pek bi sey yok aslinda. 51 yasinda, 5 senedir motorsiklet kullanan (yani bi hayli acemi), Almanya`dan 4 sene önce Izmir`e yerlesmis biriyim. Baska ülkelerle ve kültürlerle (bilhassa Ön ve Orta Asya Ülkeleri Iran, Afghanistan, Pakistan, Mogolistan) tanismak yada oralara gitmis insanlarin yolculuk anilarini okumak en büyük hobilerimden biridir. Bu kadar:))

Vermis oldugunuz link icin cok tesekkürler.

Bu arda, yapim geregi, kendine eliter havasi veren clublerle benim alakam zaten olamaz. Öyle bir talebimde yok zaten. Bir Motorsiklet club üyelerinin amaci motorsiklet sevdasina kapilmis insanlarla bilgi ve tecrübelerini paylasmaktir. Gerisi Ego tatmininin ötesine gitmez. Bu tabi benim sahsi düsüncem.

İsmail, Şenol SEL ve Bilgin Turan bunu beğendi.
  4. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Erol Bey,

Öncelikle hoşgeldiniz. Hobinizi hobi ile genişletmek harika bir duygu olsa gerek. Tebrikler. Umarım biraz daha ileriki yaşlarda vakit bulabilirsem aynı fikirdeyim sizinle.

Kazsız belasız sürüşler dilerim