AGV Kasklar

Konu, 'Motosiklet Kaskı' kısmında Utku Can Varol tarafından paylaşıldı.

1. Utku Can Varol

Utku Can Varol Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Mehaba değerli forum arkadaşlarım, bugün Şirinevler'deki Honda bayiine uğradım ve yeni PS model scooterlara bir de CBR 125'lere baktım. Bu arada kask ve koruma ekipmanlarını da sordum. Satıcı arkadaş sağolsun oldukça yardımcı oldu ve AGV'nin Türkiye distribütörü olduklarından bu kaskların orta düzey modellerini önerdi bana, fiyatları 300 - 500 YTL arasıydı sanırım. Aranızda AGV kullanan var mı, kaskından memnun mu veya bu kasklar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir diye merak etiim. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Utku Can Varol

Utku Can Varol Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    ilginç!! uzun süredir bu konu açık olmasına rağmen kimseden bir yorum gelmemiş, sanırım kimsenin AGV ile ilgili fikri yok ya da varsa da üşenmiş heralde...

3. Ferhat Taskın

Ferhat Taskın Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    fikirden ziyade kullanan olmamış olabilir bu yüzdende yanlış bilgilendirme yapmaktan kaçınılmış olabilir,

4. tayga berat kılıç

tayga berat kılıç Aktif Üye

agv kasklar italyada en çok tercih edilen kasklar arasındadırlar. aralarında rossinin kendi desenlerini taşıyan kasklar olduğu için popülertesi oldukça yükseliyor. en pahalıları ve kalitelileri1.100 ytl ile 378 ytl arsında değişiyor en korumalı kasktır saygılar