Aklım karıştı

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında omer41 tarafından paylaşıldı.

1. omer41

omer41 Yeni Üye

arkadaşlar bugün body salonunda 600 lük motor kullanan abilerdn birine motor konusunu açtm.Dedim abi ben 125 lik motorla başlayacağım iyi mi filan derken direk babana git sana bir tabut hazırlatsın dedi.Abi dedim sonuçta 125 lik dedim ama racingle başlama ben crossla başladm 5 yıl tecrübe ettim sonra racing aldm dedi eğer çok istiyorsan sende öle yaparsın dedi.Ama bence hiç başlama her yıl neredeyse 5 arkadaşım ölüyor dedi. ((2 si o abiyle benim yakınmdı)). Bağımlılık yapar. hız yapmam deme yemem ben dedi.
    Ama benimde içimdeki racing ve yamaha yzf r125 aşkı bambaşka :) Aklım karıştı ya :S yardım edin doğru mu diyor. Cross ta hiç sevmem :D

2. celal serdar çelikten

celal serdar çelikten Kıdemli Üye

Motosiklet:
    BMW
    Arkadaşım şu yazılarını bir düzeltsen daha iyi iletişim kurarız seninle...

Metin bunu beğendi.
  3. omer41

omer41 Yeni Üye

düzlelttim biraz oldu mu ?

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Serhat KILAVUZ un semınerınde Serhat abıde buna yakın şeyler soyledı
    dedikleri : bırçok hayatını kaybeden arkadasım war şu an yanıma biri gelıp motorsiklet surmeye başlamak istiyorum tavsiye edermısınız acaba dese kesinlikle tavsıye etmem kaç kurtar kendını derım dedı aynen
    ama eğer bır kullanıcı ben motor surmeye basladım bana eğitim verebılırmısınız dese onun bılınçlı surucu olabılmesı ıcın elımden gelenı yaparım demişti

bence başlıcaksan ılla cros olcak dıo bısı yok 125 cc lık olsnda kendıne en yakın hangısnı hıssedıosan onla basla
    içine sınmeyen motordan zevk alamassın ama eğitim şart

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Öncelikle Türkçe yi doğru eksiksiz yazdığınızda size kızan birilerimi var yoksa siz anadilinizi böyle mi öğrendiniz ya da okumayı yazmayı yeni mi söktünüz.
    Ya da dorğru düzgün yazı yazdığınızda sizi anlamakta zorlanacağımızı mı sanıyorsunuz.

Öyle bir şeyler yazmışsın ki nereden başlasam bilemedim tam bir karmaşa.Ne demek istediniz ne dediniz kavrayabilmiş değilim buda benim ahmaklığımdan gelmekte sanırım.Bir kaç yerini düzeltmeyi denedim ama ruhum sıkıldı okurken düzeltirken vazgeçtim sadece imlaları düzeltttim bıraktım.

celal serdar çelikten bunu beğendi.
  6. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    aslında aklınızın karışması güzel birşey. aklınıza şu anda bir sürü soru geliyor ve cevap arıyorsunuz. yani daha fazla araştırma ihtiyacı duyuyorsunuz.
    bu da size sabit bir fikri doğrulatmak yerin bir çok seçeneği değerlendirme fırsatı sunuyor.
    salonda gördüğünüz abiniz size riskleri tekrar hatırlatmak istemiş. ama cross farklı ss çok farklı kategorideki motosikltler. tercihiniz ne olursa olsun düşük cc motosikletler başlangıç için daima iyi seçimdir.

7. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Kafan karışmasın kardeş karar ver ya başla ya başlama 125 cc olsun eğitimini al koruyucu ekipmanlarının tam olmasına dikkat et ve hepsini giy sonrası sana kalmış

8. omer41

omer41 Yeni Üye

bana ne söylerlerse söylesinler istererse ertesi gün öleceğimi de deseler yine de bu 125 lik le motora başlıcam :D zaten yazın arkadaşımdan iyice ehlıyet alana kadar idman yapıcam bana öğretcek sonra ekipman motoru alıncada güvenli sürüş bu iş tamamdır :)

9. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Bende oyle tahmın etmıstım :D Bu tutku ınsanın içine 1 kere girince nekadar olumsuz şey soyleselerde yapcak bırsey yok artık :)
    inşallah bılınçlı ve ıyı bır kullanıcı olursunuz

10. omer41

omer41 Yeni Üye

olurum diye tahmin ediyorum :)