Amerika'dan bazi motor fiyatlari

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Gürsu tarafından paylaşıldı.

1. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Gecen gun baska bir konudaki fotolarin altinda bir arkadas motor fiyatlarini sormustu. Bugun biraz gezmek olsun diye motor ve aksesuar saticisina gittim. Tum motorlarin degil ama en cok merak edildigini tahmin ettigimin bir kac motorun resmini cektim fiyatlari ile beraber. Ilk resimdeki suzuki ikinci el. 1800 milde. sanirim bir kac tanesi daha ikinci el. fiyattan anlayabilirsiniz.

IMG_1335.jpg IMG_1336.jpg IMG_1337.jpg IMG_1338.jpg IMG_1339.jpg IMG_1340.jpg

Omer bunu beğendi.
  2. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sağol Gürsu.Ben sormuştum.Belki birileri at gözlüklerini çıkartır diye... :) Pek zannetmiyorum ama...

Gürsu bunu beğendi.
  3. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    kargo margo imkanı var mı hocam, paketleyip şu en baştakini yollasan bize? :D

Gürsu bunu beğendi.
  4. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    gercekten saka gibi fiyatlar vardi bugun. ben de sasirdim. ben daha yeni 2012 hyosungt gt250r aldim. kiz arkadasim resmen isyan etti. madem ayni fiyat neden Ninja almadik diye :)

gercekten uzucu aslinda. bu motorlarin hic biri abd'de yapilmiyor sonucta. tipki turkiye'de oldugu gibi burada da ithal. ama bos yere verilen tonla vergiler nedeniyle ev-araba parasi haline geliyorlar.

sondan bir onceki resimde vitrinde duran suzuki 18bin dolar. en pahali olan motor o bir de hayabusa idi. gerisi gercekten inanilmaz derecede makul fiyatlardaydi. ben sadece hjc kask aldim elim bos donmemek icin :)

5. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    keske olsa :( malesef pek cok ulkeye gumruk olmadan gonderiliyor ama bizim memleket ona da izin vermiyor. ufak tefek sey bile gondermek cok zor.

6. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    İsyan etmemek mümkün değil...

Bak bugün bir kaç kez rastladığım ama okumaya üşendiğim bir haberi az önce okudum.Okumaz olaydım.. :(

http://www.haberturk.com/yasam/haber/725544-turkiyeyi-sarsan-intiharin-altindan-tele-cete-cikti

lütfen sende 10 dk. ayırıp sonuna kadar oku...Ve bu yazıyı gören diğer arkadaşalar...! Lütfen okuyun...Evet bu ülkede vergiler çok yüksek,geçim zor. Peki sebebi ne arkadaş?

Tek sebebi kardeşim birileri kaçak elektirik kullanıyor bu bedeli devlet sana bana ödetiyor.İnsanlar vergilerini düzgün ödemiyor.Yine devlet bu açığı senin motosikletine,sigarana,yakıtına,otomobiline vs. ötv olarak yansıtıyor. Bu kul hakkından başka bir şey değildir.

Devletden çaldığını düşünen,kar ettiğini düşünenlere itaf olunur bu habertürk deki haber. Ötesi yok insanlık öldü.Müslümanlıksa sadece laf da kaldı...

Gürsu bunu beğendi.
  7. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    valla ben abime kaç aydır yalvarıyorum abi ne olur almanyadan gelirken cebine birtane sokta getir diye ama bizimki sadece makarada kalıyor,dediğimiz gibi özel tüketim vergisi ülkemizde adı gibi çok özel :suspus:

8. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    fiyatlar 1/3 veya 1/2 fiyatı!!! aramızda ki fark; bizim ülkemiz de vergiyi
    sadece emekçi öder ora da ise herkes dolayısıyla kaçak olmaz!!!!!

9. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Aynen, elektrik parası devede kulak bile olamaz, adamlar deveyi hamuduyla götürüyor, birileri de göz yumuyor. Sonra daya vergiyi vatandaşa..

Barış bunu beğendi.