Ankara 8 kasım 2008 gezi önerisi

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Umut Karkın tarafından paylaşıldı.

1. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    ankaralı arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi hava bu günlerde oldukça güneşli ve güzel gidiyor, ben diyorum ki bu hafta sonunu değerlendirelim ve 8 kasım cumartesi bir yerlere gidelim, neresi olduğu çok önemli değil, hem tanışmış hemde son motor turumuzu atmış oluruz..

boluya, kızılcahamama yada sizler nereye istiyorsanız gidebiliriz, yeterki 3-5 kişi olabilelim.

saygılarımla.

Carsambali bunu beğendi.
  2. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    ankaralı arkadaşlar nerdesinizzzzzz

3. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ankara ABD. deki seçime odaklandı galiba :)

4. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    :) ABD deki seçimle ilgilendiklerini zannetmiyorum, neyse gelen olmazsa ben bir artçıyla boluda bir yaylada yemek yer gelirim çok sorun olmaz benim için...

5. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    umut kardeşim vallahi onbeş gün önce abanttaydım. Olmaz böyle bir şey ya, o ağaçların rengi sanki tablo gibi olmuş ya, abant köşkünde salıncakta oturup göle karşı iki kadeh attım ohhhh bütün dertleri unutuyorsun valla. Ama sakın sen içme ben motorsuz gitmiştim arabayı da dönerken başka arkadaşım kullandı :)

6. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    teşekkür ederim içmem merak etme, içsemde kullanmam, bu arada iki kadeh neydi merak ettim..

7. Carsambali

Carsambali Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    En azından Umut Kargın arkadaşımıza Ankara'dan birileri cevap versin. Bir Pazar günü buluşup gezi yapmak çok mu zor? Hiç olmazsa gelemeyecek dahi olsanız neden gelemeyeceğiniz yazınız.

Umut Karkın bunu beğendi.
  8. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    katılıyorum bir gezi yapmak bu kadar zor olmasa gerek bana her zaman zevk verir havada güzel.

Umut Karkın ve Carsambali bunu beğendi.
  9. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    off offf diğer nette teröre lanet sürüşü yapalım dedim bir hayli uğraştım baktık kimsenin oralı olduğu yok bende bıraktım... yavv bu ankaralılar bi garip.... neyse ben sevgili dostum öner kardeşimle yani artçımla cumartesi güzel bir bolu yada neresi olursa olsun bir gezi yapacağım durum onu gösteriyor gelen gelir gelmeyen gelmez ne yapalım...

10. Carsambali

Carsambali Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Umut bana sorarsan evvela kendi çevrende en az 3 veya 4 kişilk bir ekibin olması lazım. Motor ekibin olursa yaptığın organizasyonlara iştirak artar. Bir kere güzel gezi yaptığında bunun devamı da gelir emin ol. Öncelikle herkes tarafından senin yaptığın organizasyonların kaliteli ve keyifli olduğu su götürmez bir gerçek haline gelmeli. Daha sonra sana iştirak etmek için can atacak birçok motorcu çıkacaktır. Bundan sonrası ise senin grubu muhafaza ederek kafa dengi ve efendi insanları seçmene kalmış.

11. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    çarşambalı hocam sana durumu söyle anlatayım en bu yazın başında aldım motoru, takılayım motorculara dedim malesef olmadı, kafede toplanıyorlarmış bendepek sevmem o ortamları gitmeye fırsatım olmadı.. yazın başımada kötü işler geldi. öylece kaldı bu işler.. allaha şükür toparladık kendinimizi birşeyler yapalım diyorum ama kimse oralı olmuyor.. benim sağlam dostlarım var hatta ortak karavanımız var balık gezi kamp bunlar sıkça yaptığımız etkinlikler ve hepsini ben organize ediyorum..
    ankara gruplarında bu işlerle uğraşan birileri var ama niyeyse kıllarını kılımdatmıyorlar ilginç bir durum var burda.. herkez sanki birbirine küs garip yani anlamadım.... ne biliyim öyle işte...

12. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Forumda hiç Ankaralı yokmu yaw? Bu nasıl bir iş anlamadım,hakikaten 1kişi bile cevap vermedi...Umut kardeşim bence al artçını kafana göre takıl kardeşim...Ben tek başıma gezmeyi seviyorum,alıyorum eşimi arkaya basıp gidiyorum...Açıyorum müziği de sonuna kadar,oooh değmeyin keyfime...:) Belli başlı kafama uyan kişiler dışında kişilerle gezmeyi sevmem zaten...Kafana uyan kişiler varsa onlar ile gez,yoksa babalar gibi tek başına takıl kardeşim...En güzeli bu...;):)

13. Carsambali

Carsambali Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Bir yerlerden başlamadan evvel her yerde öyle. Ben de gezi fikrini ortaya atmadan evvel hiç gezi yapma gibi ihtimalimiz yoktu. Birilerinin marş pasması lazım. Herkes birbirinden bekliyor. Aslında herkes gezmek istiyor ancak bir kıvılcım aranıyor. Mühim olan kıvılcımı doğru yere çakmak. Samsun'da grup gezileri olmadığı şikayet konusu olur dururdu. Bunun sebebi ise sadece herkesin şikayet etmesiydi :) Şikayet etmek yerine birşeyler yapmaya karar verdim ve netice çok güzel. İnşallah sen de birşeylere başlamak için doğru insanları bulur ve başarırsın.

14. Mesut Korkmaz

Mesut Korkmaz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hava iyice soğumadan bir gezi yapmak iyi fikir aslında. Ancak zemin ve zaman herkes için uygun olmayabilir. Size iyi yolculuklar ve keyifli bir gezi diliyorum.

15. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    çok teşekkürler ilgilenen arkadaşlara, valla bende öyle yapıcam artçımla beraer çıkıp dolanacağım çok zevkli olacağındanda eminim...

bu arada mafit bey siz teknik öğretmenmisiniz?

16. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    kaldı bir gün bakalım yarın gelmeye karar veren olur bizim geziye......allahtan umut kesilmez

17. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    haydi ankaralılar nerdesiniz yokmu içinizde gezme heveslisi moturcu.......... bakın bu hava bir daha bulunmaz bahara kadar ona göre, sonra vıy ben duymadım vıy ben görmedim demeyin.....

18. Tolga

Tolga Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    kafelerde hayat daha güzel demekki:).

19. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    galiba öyle tolga hocam.... boşver yavvv... maddi sıkıntı içersinde olmasam hafta sonu samsuna gelirdim hazır gezide var orda.. ne güzel takılırdım... terki diyar eylemek lazım... bir süreliğine

20. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    ben gidiyorum artçımla beraber sevgili ankaralı motorcu arkadaşlar...kıskanın çatlayın :)