ankara çevresinde gidilecek yerler

Konu, 'Önerdiğimiz Gidilecek - Gezilecek Yerler ve Parkur' kısmında baran kurt tarafından paylaşıldı.

1. baran kurt

baran kurt Üye

Motosiklet:
    Honda
    iyi günler...
    her ne kadar ankara' da havalar tam olarak düzelmediyse de günlük,kısa geziler için bazı günler uygun oluyor..ankara çevresinde olan böyle yerler tavsiye edebilirseniz sevinirim.

2. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Beypazarı, en sevdiğim yer.

Eren Göksel ve baran kurt bunu beğendi.
  3. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki

Memleketim diye demiyorum ama gerçekten güzel bir yer.Fırsat buldukça giderim. Gitmediyseniz eğer mutlaka tavsiye ederim.Olmadı bir gün ayarlayıp beraberde gidebiliriz.

4. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Beypazarı, nallıhan, ayaş kaplıcaları, kesikköprü barajı, çubuk karagöl, kızılcahamam soğuksu, güdül sorgun yaylası,

aklıma gelenler bunlar ama cumartesi gezi var gelmek isterseniz gelebilirsiniz halen nereye olduğu belli değil bir gece konaklamalı olacak :)

Halit Usta ve Eren Göksel bunu beğendi.
  5. baran kurt

baran kurt Üye

Motosiklet:
    Honda
    beypazarını iki sene önce görmüştüm ama motosikletle gitmemiştim.bir hafta sonu ayarlayıp forumdan arkadaşlarla beraber gitmek daha güzel olur açıkçası.o zaman beypazarı gezisinde görüşmek üzere...

Eren Göksel bunu beğendi.
  6. baran kurt

baran kurt Üye

Motosiklet:
    Honda
    baya gezecek yer varmış anakara çevresinde.toplu gezilere katılmak ben de çok istiyorum.tecrübem bunun için yeterli mi bilmiyorum ama.yalnız bu hafta sonu ailem ankara'ya gelecek o yüzden katılmam çok zor.umarım başka bir gezide buluşuruz.

Eren Göksel bunu beğendi.
  7. celal serdar çelikten

celal serdar çelikten Kıdemli Üye

Motosiklet:
    BMW
    beypazarına giderken kullanacağınız güzergah bence tabii... otobandandan girip kızılcahamam istikametine çıkıp ordan güdül ve beypazarı.. hatta canınız isterse beypazarından mudurnu. mudurnudan çok güzel bir dağ yolundan abanta inip ister otobandan ister normal yoldan ankara.. çok zevkli bir yol :))

baran kurt bunu beğendi.
  8. G.Öz

G.Öz Yeni Üye

Ankara etrafında aslında birçok iyi rota var.

9. B.Hurkan.Çoban

B.Hurkan.Çoban Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ankara ekibinin yeni bir üyesiyim ,arkadaşlar.Ankara ekibi bu sene hava muhalefeti nedeniyle ve gurup arkadaşlarımızın evlilik ve okul programları gibi nedenlerden bu sene gezilere başlayamadı.Ankara öğretmen evinde bir tanısma toplantısı ayarlayıp,ankara ekibini güçlendirebilir hafta sonlarıda Ankara civarlarına gezilere ve kamplara devam edebilirriz.. Forum da albümler bölümünde bizim eski gezilerimizden örnek resimler görebilirsiniz.. Işık dağı,Karagöl, Çamkoru Çamlıdere, Gölbaşı Mogan, Soğuksu Milliparkı, Sorgun yaylası,vb.. Birçok gezimizin resimleri mevcutdur arkadaşlar..