Ankara da özel ders

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında Onur Alan tarafından paylaşıldı.

1. Onur Alan

Onur Alan Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Dün İstanbul yolu üzerindeki Honda plazaya uğradım, cbf ve Transalp'ın üstüne şöyle bir oturdum hoşuma gitti, satıcı bayan epey dil döktü tabi hemen alacağıma inanarak. Transalp'la çok ilgilendiğimi görünce satabilmek için epey dil döktü fakat yeni başlayacağımı sürekli vurgulayınca özel ders veren birisini önerdi, özel dersten sonra Transalp'le başlayabilirsiniz anlamında.
    Elbette satıcılara inanacak yada kanacak değilim, Cbf için gittim zaten, büyük olasılıkla almayı düşündüğüm modellerden birisi Ybr ile birlikte.
    Transalp sadece ilerisi için düşündüğüm bir model, o an oradayken şöyle bir üstüne oturup denemek istedim, ve biraz bilgi almak.

İncek'te Soner Tanrıkulu,

tanıyan, ders almış olan var mıdır? önerir misiniz? ücretler nedir?

2. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bilenler muhtemelen cevap verecektir ama ben küçük bir arama yaptım. Çeşitli forumlarda İncek'ten Soner Tanrıkulu ifadesini hatta eğitimlerini Atom Karınca Motor Eğitimi adıyla verdiğini ve cep telefonuna ulaştım. Bazı insanların birbirine önerdiği birine benziyor ama bir site ya da başka bilgi bulamadım. Muhtemelen sana öneren kişi cep telefonunuda vermiştir. Arayıp bilgi alabilirsin sanıyorum. Telefonu vermedilersede aşağıdaki sonuçlardan birinde (motosiklet sitesi olanlarda) bulabilirsin.

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q="Soner+Tanrıkulu"&meta=&aq=f&oq=

3. Onur Alan

Onur Alan Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Emre bey teşekkürler araştırma için
    evet bana kartını verdiler, teli de var kartta
    benim merak ettiğim sitede ders almış olan, tanıyan, hakkında bilgi sahibi olan var mı?
    3. kişilerin yorumunu merak ediyorum yani.
    İyi, güvenilir, bütçeye uygun bir eğitim olacağına ikna olursam elbette giderim.

4. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    İşte o kısmı için bişey diyemiyorum çünkü bulabildiğim bilgiler sadece iki kişi tarafından önerildiğiydi.

5. Şükrü ŞİMŞEK

Şükrü ŞİMŞEK Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    Ankara da size önerebileceğim eğitmen olarak BMW da çalışan Kaan TUNA var..Yardımcı olabileceğini düşünüyorum..

6. alp.tunay

alp.tunay Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha, Suzuki, Kawasaki
    Soner Tanrıkulu çok yakın tanıdığımdır.... Kendisi Motor eğitmenliğiyle başladı ve şu anda Ankara da Sürücü kursu açtı...

Eğiitimleri her tür motorla yapılmakta... Sizin ne tür motor kullanmak istediğinizle ilgili motosiklet eğitimleri vermekte....

Hakkı Hızır bunu beğendi.
  7. Hakkı Hızır

Hakkı Hızır Aktif Üye

Soner Abi bu iş için yaratılmıştır :)

8. Hakki Orun

Hakki Orun Site Bağımlısı

Almaty KZ - Istanbul TR - Mobil Alabama USA
    Motosiklet:
    BMW
    Ne guzel imkanlarla basliyorsunuz. Hem egitimle baslamak uzere niyetlendiginiz icin sizi tebrik ederim, hem de egitim alacak insanlari bulabildiginiz icin sansinizdan dolayi kutlarim.

Biz iki kardes 54 sene once basladigimizda ortalikta kimse yoktu bu egitimleri verecek.

Simdi oyle mi?

Once bu ilk egitimi aldiktan sonra size tavsiyem, Ileri ve Guvenli Surus Egitimini almanizdir. Biz bunu 54 sene sonra yaptik ve cok memnunuz. Isterseniz toplu isterseniz ozel alabilirsiniz. hatta bu egitimin teori kismi ucretsizdir.

Bu egitimleri veren kuruluslardan ilki ki Turkiyede bu isi baslatanlardir, OMM dir. www.ommriders.com adresinde onlarin egitim programini bulabilirsiniz. Bu arada Turkiyede bu tarz egitim veren egitmenlerin isimlerini de bu sitede yayinlarlar.

Bizim egitim aldigimiz kurulus ise ART Moto Akademidir. onlarin web adresi de www.artmotoakademi.com dur. Bu gruplar zaman zaman cesitli ehirlerde seminerler duzenlerler ve motosiklet alaninda Turkiyede kimsenin yapamadigi isi yaparlar, yani bizim hayatlarimizi kurtarirlar. Bu toplantilar ucretsizdir.

Bu verdigim adreslerden takip eder ve size uygun tarihte size yakin olan bir toplantiya katilmaniz motosiklet kullaniminizi cok etkileyecektir, inanin. Biz de once nedir ki bu egitimde verecekleri acaba, zaten 54 senedir biniyoruz bu merete dedik ama sonra isn oyle olmadigini gorduk. SImdi cok keyif aliyoruz yaptigimiz isten.

Bu konuda, bu sitede yine boyle egitim konusuna cok onem veren sevgili Senol Sel 'in yazilarini da takip etmeni oneririm.

Haydi kolay gelsin.

Şenol SEL bunu beğendi.
  9. Onur Alan

Onur Alan Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    teşekkürler hocam
    bakalım motoru aldıktan sonra eğitimleri teker teker tamamlarım umarım.

10. Hakkı Hızır

Hakkı Hızır Aktif Üye

http://www.atom-karinca.com

Soner Abi'nin sitesidir. Oradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz umarım .

11. sedatguven

sedatguven Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ankara'da yaşıyorsunuz, Kaan Tuna'dan başka adresi arayıp yormayın kendinizi. Bir çok insan eğitim verir ama gerçek eğitim, gerçek eğitmenden alınır. Hepimiz arkadaşımıza, dostumuza birşeyleri öğretebiliriz ancak bilimsel, gerçek olan ve hayati önem gerektiren teknikleri sadece yetişkin insanlar verebilir.
    OMM Ankara eğitimlerini takip edin yada Kaan Tuna ile irtibata geçin. Diğer eğitmenlere vereceğiniz paranın karşılığını alamazsınız buna emin olun. Alacağınız bir kaç eğitimden sonra ancak belli başlı yetileri kazanırsınız, ancak bahsi geçen kurum ve kişiden alırsanız ilk eğitimden alacağınız bilgiler ve deneyim diğer eğitimin bir kaç kez aldığınız eğitimden daha faydalı olacaktır.