Ankara' dan Satılık Asya 150

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter' kısmında Fatih.Bektaşoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Fatih.Bektaşoğlu

Fatih.Bektaşoğlu Yeni Üye

Henüz 2 ay önce almış olduğum asya motor 150zt motoru çevremde yapılan motor kazaları sonucu korkmuş olduğumdan satılığa çıkarıyorum. motora fiyat koymadım daha ben kısaca anlatayım gerisi sizin takdirinize kalır. 600 tl ye motoru aldım, ertesi gün hızır usta ( ankarada olanlar bilirler ostim gimat tarafında ) ya götürdüm egzantirik gergileri egzantirik zinciri motor kayışı kayışı çeviren çark(adı aklıma gelmedi) motor yağı hava filtre kortumu komple değişti malzemeler 90 işçilik 100 lt tuttu motorun farlarının olduğu kısım ve ön çamurluk sıfırlandı 40 tl tuttu akünün sıfırı alındı 45 tl birazda özeleştri yapalım. aynaları tutan vidalardan birisi düştü biriside gevsek, motorda cizikler vardır lastikler çok iyi denilmez ama aldığım kişi 2 ay önce aldım demişti ortalama 4 aylık lastikler. bunların dışında elle tutulur bi kusuru yoktur. ankara içinde hafta sonları motoru gösterebilirim. öğrenci olduğumuz için nakit lazımdır, tek isteğim uçuk fiyatlar vermeyin. cep: 0506 255 18 12 Msn : Kanunnam_e@hotmail.com

2. vipsezgin

vipsezgin Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    hayırlı satıslar dostum

Fatih.Bektaşoğlu bunu beğendi.
  3. Fatih.Bektaşoğlu

Fatih.Bektaşoğlu Yeni Üye

fiyatı 700 e kadar indirdim 31 mayıs 2009 günü. bugün çook acil paraya ihtiyacımız olduğundan fiyatı bu kadar indirmek zorunda kaldım artık..

4. erayoztop

erayoztop Yeni Üye

hala satılık mı bu motosiklet ?