Ankara'da motosiklet kazası: 2 yaralı

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Serkan 06 tarafından paylaşıldı.

1. Serkan 06

Serkan 06 Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Dün Ankara'da Tandoğan Kavşağı'ndaki metro istasyonu önünde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Koray Lütfi Fidan'ın kullandığı 06 BJ 6401 plakalı otomobile, Tandoğan kavşağından Beşevler istikametine giden 06 PD 7906 plakalı motosiklet çarptı. Kaza sonrası devrilen motorsikletteki 2 kişi yaralandı.

Olay yerine gelen 112 acil servisi tarafından yapılan ilk müdehalenin ardından Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

(CİHAN)

Kazada yaralanan iki teker dostlarımıza acil şifalar diliyorum

2. Ali Emre Sakarya

Ali Emre Sakarya Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin...

3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Geçmiş olsun umarım kalıcı bı hasar bırakmaz

4. Serkan 06

Serkan 06 Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    kötü bişey olsa gazeteler yazardı, umarım iyilerdir

5. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Geçmiş olsun....

6. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    çok geçmiş olsun. acil şifalar. sezon açıldı. kaza ve çalınan motosiklet haberleri arttı. ikisi için de tedbirli olmak lazım.

7. Serkan 06

Serkan 06 Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    doğru söylüyosun ,tedbiri elden bırakmamak gerekiyor, ancak ne kaza nede hırsız geliyorum diyor...

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kaza özellikle Motosiklet kazası geliyorum der de bir çok kullanıcı bunun farkına varmaz.Göremez görür de önemsemez.Bana bir şey olmak mantığı veya ALLAH korusun vs düz mantığı ile hareket eder ve kaza olunca da takdiri ilahi böylemiş veya ona çarpan araç suçludur.
    Ama her halukarda Motosiklet kullanıcısı suçludur ama egoları bunu dedirtmez kabul ettirmez.

Burada neden motosiklet kullanıcısı/sürücüsü suçludurlarla ilgili sayfalarca yazı yazarım.Ama ben sadece yazdığımla kalırım su yolunda akmaya devam eder.
    Neden yol okumayı bilmiyoruzla başlarım sayfalar dolar ama yine ben yazarım su yolunda yine akar bende bunu biliyorum.

Bu yüzden sık sık eğitim alın diyorum ama ben diyorum ben yazıyorum ben okuyorum.Su yine yolunda yatağında akmaya devam ediyor.Yani değişen bir şey olmuyor.

Ali Emre Sakarya ve Serkan 06 bunu beğendi.
  9. Serkan 06

Serkan 06 Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Şenol hocam yazınıza yer yer katılmakla beraber , "Her halukarda Motosiklet kullanıcısı suçludur" düşüncenizi yadırgıyorum, tamam herkes ikitekerin üzerine çıkmakla belki kazayı belki yaralanmayı belkide ölümü peşinen kabullenmiş olabilir, ancak bize kaza yaptıran bilinçsiz ya da bilinçli otomobil sürücülerini ve diğer etkenleri nasıl görmezden gelebiliriz, sözüm meclisten dışarı sizin tabirinizle maymun motosiklet sürücülerini ve ego tatmini için motor kullanan sürücüleri yazdıklarımın dışında bırakıyorum...

10. Ali Emre Sakarya

Ali Emre Sakarya Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    şu başlıkta da benzer bir tartışma (iyi anlamda) yaşanmıştı:

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=8054

türkiye gibi bir ülkede yaşıyorsanız, trafikte, her zaman "bize kaza yaptıran bilinçsiz ya da bilinçli otomobil kullanıcıları" hatta bildiğiniz maymunlar bile olacaktır. "her halükarda Motosiklet kullanıcısı suçludur" sözünüzü, "her halükarda Motosiklet kullanıcısı SORUMLUDUR" (olmalıdır, çünkü...) olarak değiştirirsek, kanımca daha isabetli bir tespit yapmış oluruz.