Ankara'da motosiklet sürüş eğitimleri ?

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında Erkin tarafından paylaşıldı.

1. Erkin

Erkin Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bu yaz eğitim almayı düşünüyorum, A2 ehliyetim var ama fazla motosiklet sürüş tecrübem yok. Bana
    düşük cc motorlarda sıfırdan en basit konulardan başlayıp , yüksek cc motosikletlerde ileri seviye sürüş eğitimlerine kadar verebilicek bir eğitim yeri arıyorum.

Şu anda motosikletim yok ama hedefimde ~600cc lik racinglerden birini almak var, hangi motosikleti alıcağıma bu eğitimler sonucunda karar vericem. (Eğitimler sonucunda 250 veya 300 cc lik motorlar ile de başlamaya karar verebilirim)

Kendi araştırmalarım sonucunda eğitim konusunda Gis Akademi de karar kılmak üzereyim, Gis Akademi hakkında iyi-kötü fikirlerinizi öğrenebilirmiyim, veya önerebileceğiniz başka yerler varmı ?
    (Ankara'da olması şartıyla)

Son olarakta eğitimlerin fiyatları ile ilgili beni bilgilendirirmisiniz ? (Gis Akademi ile daha görüşmedim, internet sitelerinde de fiyat bilgilendirmesi mevcut değil)

2. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Bahceli'de 4.44 Motor var. Tolga ve Bora abiler var orada. Oraya gidip konusabilirsin. Ben onlardan almistim egitimi. Fiyat icin de bir sey soyleyemem. Cok zaman oldu. Pisman olmazsin.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Motosiklet eğitimi almak isteyen 6 kişi toplayabilirseniz size özel bir eğitim ayarlayabiliriz.En fazla 8 kişi olur daha fazlası mümkün değil.Veya birebir özel eğitim isterseniz onu da ayaralayabiliriz.
    Detaylar için özelden görüşebiliriz.

4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Gis akademıyı Altın elbıselı adamdan bılıyorum bıldıgım kadarıyla gayet ıyı bır egıtım yerı
    sıze vıdeosunu atayım hatta