Ankara'dan merhaba

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında buğra özgül tarafından paylaşıldı.

1. buğra özgül

buğra özgül Yeni Üye

merhaba ben buğra özgül 26 yaşındayım artık motor alma şansım var ve ss motor düşünüyorum hiç tecrübem olmadığı için 150 cc bir motor düşünüyorum aklımda aprilia rs 125
    derbi gpr 125 r motorlar var bunları tercih etme sebebim 2 silindirli olması eğer bana yardımcı olursanız sevinirim

2. cagri.erarslan

cagri.erarslan Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Merhaba,
    Hocam öncelikle bütçeyi ortaya çıkarmak lazım. Bu toplam meblağdan da eğitim, ekipman ve ehliyet giderlerini düşüp kalanıyla motor bakmamız lazım. Özellikle eğitim ve ekipman, alacağınızdan motordan bile önemli.
    Motora gelirsek, SS istiyorsanız veya o yöne gidecekseniz, önünüzde uzun bir yol var. Honda CBR250R alabilirsiniz. Başlangıç motorları için 2 silindire takılmamakta fayda var. önemli olan, parçasının ucuz ve bol olması. Aprilia ve Derby için durum nedir bilemiyorum ama Honda parça bulunma kolaylığı açısından yerli üretim gibidir.

3. buğra özgül

buğra özgül Yeni Üye

bütçe olarak motora 6000 tl ayırabilirim ekipman ve eğitim paraları hariç eğitim içinde ulusan motor yada adventure düşünüyorum bu konuda önerileriniz varsa bildiğiniz iyi bir yer sevinirim

4. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Hos geldiniz. Ilk asamada ss diye dusunmeden baslangic motoru dedigimiz kucuk cc lerle biraz tecrube ettikten sonra tarz degisikligine gitseniz daha faydali olur sanirim

5. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Buğra kardeşim aramıza hoşgeldin keyifli forumlar.
    Ayrıca buluşmaya en hızlı katılan olarak da tebrik ediyorum.

6. buğra özgül

buğra özgül Yeni Üye

teşekkür ederim göksel abi benim için baya faydalı oldu bu toplantı gönül isterdiki daha kalabalık olalım daha çok fikir alıym ama olsun buda güzeldi.
    bide ss düşünüyorum fakat 125 cc ss düşünüyorum model olarakta honda cbr 125r düşünüyorum 2. el eğer bildiğiniz yada temiz bir tane ikinci ele raslarsanız benimle irtibata geçerseniz sevinirim.