Ankaradan tekrar Selamlar Daha önce de gelmiştim

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Arda Özhan tarafından paylaşıldı.

1. Arda Özhan

Arda Özhan Yeni Üye

Motosiklet:
    KTM
    Daha önce 17 yaşıdma olup ankarada yasadıgımı ve ailemin motora ters düştügünü söylemiştim ehliyetimi alana kadar mini Cross motoru 49cc lik yada tornetlerden almak istedigimi belirtmiştim sanırsam ankarada bunları temin edebğielcegim bir yer yok birtek sunu buldum ankaradan http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rlar-49103889/detay/?keyword=benzinli scooter saatte 40km yapar diyorlar sizce yaparmı 66 kiloym kısın kilo alsamda 70 üstüne cıkmam şekil olarak güzel olamsada site içinde otoparkta filan takılmak için iş görür bir makinamıdır onun dısında zn125 Lere bakıyorum annem biraz izin verir gibi oldu babam hala soguk ama bilmiyorum 1000 liraya kadar cıkıcam ve o eski model vespa tarzı motorlardan almak istiyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-acil-sorunsuz-125-zn-59926996/detay/ bunu buldum mesela . Birde 18 yasından büyük biri ehliyeti olmasada üzerine alabilir değilmi . Bu tarz eski görünümlü olmazsa zaten Normal sucuların filan kullandıgı o tarz scooterlara pek yanasmak istemiyorum . hiç hoş gelmiyor gözüme Asyanında 125 t adı altında aynı kasa motoru var ama sahibinden.com 3-4 tane 125 t baslıgı var onu anlamadm bazısı böyle bazısı normal Baska bir markada bu tarz aynı kasaya sahip motor varmı biliyormusunuz teşekkür ederim .

Birde 100cc filanlık bir motor önerebilrsiniz almam diyorum ama bundan olmazsa el ona mecbur normal tarz bir scooter alacağım.
    50cc oluyormu bilmiyorum oluyarsa onuda söyleyin zn125in ibresi 120 . İBresi en fazla 100 olcak filan bi motor bulursam ailemi İkna etmem daha kolay olacaktır teşekkür ederim iyi aksamlar

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz. kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.