Antalya bölgesinde motosiklet sürüş eğitimi ?

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında Tolga Ataman tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Ataman

Tolga Ataman Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Öncelikle herkese merhaba..Aranıza yeni katıldım abilerim ,ablalarım :)Ehliyetimizi aldık sonunda ama pek bilinçli bir şekilde olmadı o yüzden bu işi bilinçli ve güvenli bir şekilde yapabilmek için antalya bölgesinde motosiklet sürüş dersi alabileceğim kurum veya kişiler var mı ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Şenol SEL bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Antalya bölgesinde yok ama br hafta sonunuzu ayırabilirseniz önce siz sonra aileniz bundan çok mutlu olacaktır.
    http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

3. Tolga Ataman

Tolga Ataman Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Öneriniz için çok teşekkürler umarım en kısa zamanda vakit ayırıp eğitim alma fırsatım olur.

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bence eğitim almadan hiç binme motosiklete.Çünkü erteledikçe bazı yanlışlar doğru olarak bilinç altınıza yerleşir çıkartasaya kadar bayağı ecel terleri dökersiniz.tecrübe ile sabit.

5. Tolga Ataman

Tolga Ataman Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Zaten şuan da motosiklet kullanmıyorum henüz almadım.Söylediğiniz gibi eğitimden sonra almayı planlıyorum.Bu süreçte motosikletleri daha iyi tanıyıp ihtiyacım olanı bulmam daha kolay olucaktır.