Antalyadan Selamlar.

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Ramazan USLU tarafından paylaşıldı.

1. Ramazan USLU

Ramazan USLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba ismim Ramazan Antalyada Yaşıyorum 24 yıldır aslen ıspartalıyım ama doğma büyüme antalyada yaşıyorum cevremdekı insanların aksine yıllardır cbr125 hayalleri kuruyordum ama okuduğum ve ailemın durumu buna elvermediğinden alamıyordum ve kendıme internetten yeni iş kolları yaratarak fazlasıyla paramı kazandım acilinden bir cbr 125 aldım tam takım kask-mont-eldiven ve motor :D

alalı 1 hafta oldu ama 1 saat süremedım :D akü ve takoz sorunu var :D perşembe günü aldığım yere götürücem alırken garanti verdıler 1 yıl yapıcaklar inş bigün sorunsuz sürmeye başlarız gerci daha önce boyle bi motorda kullanmamıştım önceki motorum honda aktiva sizleri tanımak güzel olacak artık burdayız :D

2. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Bence activa daha güzel :D
    Güle güle kullanın

3. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hoşgeldiniz kazasız belasız Günler'de kullanın

4. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Merhaba foruma hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim...

5. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Güle güle kullanın

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz.
    Önce eğitim alın.Sonra sürüşe başlayın.

7. Ramazan USLU

Ramazan USLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    herkeze teşekkür ederim

perşembe günleri dayımdan ders alıyorum inş kazasız belasız sürücez :D

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Nasıl bir dayı o eğitim aldığınız kişi.Nereden eğitim almış veya sertifikayı nereden almış.Biraz bilgi verebilirmisiniz.

9. Ramazan USLU

Ramazan USLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    ya dayım 36 yaşında yıllardır motor kullanıyor motor kullanmak için eğitimin şart olmadığı biyerden geliyor köyden :D

10. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    kardeş hoş geldin,EĞİTİMİN ŞART OLMADIĞI HİÇ BİR YER VE MESLEK YOKDUR... ÖZELLİKLE MOTOSİKLET.... MOTOSİKLET BİNMEK AYRICALIKDIR ( EĞİTİM ALMIŞ OLARAK ) MOTORU SEVMEK İÇİN HATA YAPMAMAK GEREKİR,HATA YAPMAMAK İÇİN EĞİTİM ŞART, ... RAMAZAN UNUTMA....,, YENİ BAŞLIYORSUN,ŞÖYLE BİR ETRAFINA BAK,MOTOR BİNEN KİŞİLERE,O KİŞİLERİN KİŞİLİK DEĞERLERİNE,( BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE MOTOR BİNEN KİŞİLER ) GÖRECEKSİN ON NUMARA İNSANLAR,ADAM GİBİ ADAMLAR ( BAYANLAR )OLDUKLARINI....DEMEK İSTEDİĞİM,BU TÜR BİR AİLEYE KATILMAK İÇİN,O DEĞERLERDE OLMAK VE KALMAK İÇİN EĞİTİM ALARAK BAŞLA
    MOTOSİKLET BİNMEK BİR AYRICALIK VE DÜŞÜNME BİCİMİDİR,HAYAT BOYU BAŞARILAR,KAZASIZ ŞÜRÜŞLER DİLERİM

11. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Eğitim almadan ne olabilirsin.Mesela sen kendine bak.Eğitim almasaydın bu forumda yazabilirmiydin.Okuyabilirmiydin Konuşabilirmiydin yürüyebilirmiydin.Eğüitim almadan nefes bile alamazdın ama tutmuş birde benim mesajıma dalga geçer gibi cevap veriyorsun.Sen ve senin gibiler ölmek istiyorsanız motosikleti silah olarak kullanmayın.Gidin boğaz köprüsünden atlayın kafasına silah sıkın kendinizi asın ama illaki ölmek sakat kalmak için motosikleti kullanmayın.
    Bu ülkede şu ana dek onbinlerce sürücü motosiklet kazalarında sakat kaldı veya öldü.Nedeni hiç aklına gelmiyor mu.Kölü olmak için bile eğitim alıyorlar bu da mı aklına gelmiyor.Nasıl traktor kullanacağını tarlada nasıl çalışacağını nelre dikkat etmesi gerektiğini birilerinden öğreniyorlar.Ama motosiklet sürücüsü olmak için köyden gelen dayından çok daha fazlasına ihtiyacın olduğunu anlayacvaksın ama iş işten geçmiş olacak.Sen sakat kalınca veya ölünce ailen motosiklet tehlikeli kullanmayın diye avaz avaz bağıracak ama belkide sen bizi o zaman dutamayacak cevap veremeyeceksin.Keyif senin can da senin istediğin gibi harcama lüksüde senin.
    Son söz olarak sen yanlış forumdasın kardeş.

osman yazıcı bunu beğendi.
  12. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Bugüne kadar girdiğim forumlarda böyle bir yazı biçimi ilk defa görüyorum..Beş ayrı renk,yazım kuralı yok!..Osman bey dikkat çekip daha fazla mı okunacak diye yazdınız bilmem ama ayrıca büyük harf de bağırma anlamına gelir..

Şenol SEL bunu beğendi.