Antalyadan Selamlar

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında coorculook tarafından paylaşıldı.

1. coorculook

coorculook Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhabalar antalyaya tasinali daha 10 gun oldu ismim omer evli bir cocuk babasiyim motor icin arastirmalara basladim motor icin miktarim 10.000 tl kask vergileri dahil surat sevmeyen tambir yavas gitme ve gezerek gitme hastasiyim sakinseyir 90 km hiz ueter diyenlerdenim scooter tecrubem birazda olsun var zamaninda kisa donem honda titan killanmistim simdide dusuk cc isimi gorucek 0 bir motor aramaktayim boy 183 kilo 65 filinta gibi bir delikanliyim simdiden herkeze merhabalar biraz basinizi agritacagim saygilar

2. coorculook

coorculook Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhabalar artik bende bir r 25 sahibiyim guvenlik esastir cumlesiyle basladim bu dunyaya riccha boomerang bir mont nolan n 64 bir kask aldim motoruma hemen bir koruma demiri aldim lastikleri degistirmek isterdim fakat benim gibi sakin kullanan biri icin en azindan simdilik ideal oldugu dusunuyorum henuz 185 km yol yaptim kotu olarak dusundugum aynalar dan arkayi goremiyorum cozum icin yardim lutfen antalya merkezdeyim antalyayada daha yeni tasindim burdaki motorcu dostlarimla tanismak tecrubelerinden faydalanmak isterim saygilarimla

3. bahadirsatana

bahadirsatana Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Arkadaşlar motorumu yenileyeceğim için satıyorum. Suzuki inazuma 8500 km de. Değişeni yok, kazası yok, temiz bir motor. 250 cc, 2 silindirli. Yeni başlamayı düşünen arkadaşlara özellikle tavsiye ederim. Koruma demiri, orta sehpası ve shad marka arka çantası var üzerinde, bir de yançantaları var soft bag. Onları da motomax dan almıştım. 10600 tl belirlediğim fiyat. Tüm motorsiklet severlere selam olsun.