Aprilia Artik Ferco'da

Konu, 'APRILIA' kısmında Hakan Karael tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    SEVGİLİ APRİLİA'CI ARKADAŞLARIM APRİLİA'NIN BİR SÜREDİR DİSTRÜBÜTÖR SORUNU VARDI MALESEF VE BUNDAN DOLAYIDA KULLANICILARIN BELİRSİZLİĞİ PİYASAYA HAKİMDİ GEREK MARKANIN PARÇALARLA İLGİLİ PROBLEMLERİ GEREKSE YENİ MODELLERİN BELİRSİZLİK VE FİYAT POLİTİKALARININ BİLİNMEMESİ BİZLERİ BİRAZ ÜZDÜ AMA ŞUBAT AYI İTİBARİYLE APRİLİA TÜRKİYE MÜMESSİLİ OLARAK FERCO'YU SEÇTİ BİLDİĞİNİZ GİBİ DİĞER İTALYAN MARKALARIDA FERCO'DA BUNDAN DOLAYI MARKA İMAJI VE DİĞER PROBLEMLERİDE UMARIM EN KISA SÜREDE ÇÖZÜMLEYECEĞİNE İNANIYORUM
    TABİİ BİR APRİLİA'CI OLARAKTA DAHA ÇOK APRİLİA SAHİBİ ARKADAŞLARIMINDA BU AİLE İÇERİSİNDE GÖRMEYİ ARZU EDİYORUM.Tİ AMO APRİLİA , FOREVER MOTOSİKLETFORUM :rolleyes:

Turgay ve pelin bunu beğendi.
  2. pelin

pelin Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Değerli Moderatorum sizi kuçük harflerle yazmaya bir türlü ikna edemedim :)

Forumda büyük harflerle yazmak forum dilinde bağırmak anl***** geliyor :)

3. tolga.orhan

tolga.orhan Yeni Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    arkadaşlar ben de aprilia pegaso almayı planlıyorum fakat 2002 - 2003 model civarı enduroda fiyat en uygun aprilia da bunun nedeni nedir acaba parça problemi var mı bu motorlarda yada kronik problem var mı ? sizce alınmalı mı yoksa uzak mı durulmalı ne dersiniz?

4. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

pelin hanım haklısınız ama türkiyede kanunlar kime geçer,,bildiniz, vatandaşa

5. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Ömer hocam,senin okudukların şubat 2008 de yazılmış,nerdeyse 2 sene geçmiş...:):):)

6. DEMİRAT

farketmez metin hocam önemli olan verilen mesajdı,bundan sonrasına ışık yani

7. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bak Ömer hocam;
    Yöneticilerin Forum kurallarına uymadığını mı söylemek istiyorsun,yoksa forumda çifte standart mı olduğunu söylemek istiyorsun anlamadım??? Eğer öyle bir şikayetin varsa ispatla,eğer ispatlayamıyor isen atıp tutma...Bundan sonrasına ışık derken,ne demek istediğini anlayamadım,açıklayabilirmisin?????

8. DEMİRAT

tehlikeli sinyaller vermeye başladın metin hocam,:D:D:Dkonu üzerinde durmayalım bence:D:D:D

9. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Ömer hocam selamlar konuyla alakalı yanlış doğrudur forum hepimizin ve kurallarda herkese aynı mesafede bence farklı yorumlara gerek yoktur konunun uyarısını sağolsun Pelin arkadaşım zamanında yapmıştı bence pişmiş aşa su katmaya gerek yoktur herkese sevgiler