aprilia destek

Konu, 'APRILIA' kısmında Hakan Karael tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    sevgili aprilia binicisi arkadaşlarım sahibi olduğum 2003 aprilia pegaso 650 ie den dolayı apriliayla ilgili motoru çok iyi tanıyan ve aprilianın bütün aksamı üzerinde uzmanı olan Niyazi usta Hasanpaşada bu konuda çok iyi hizmet veriyor işinin ehli ve kimseyi üzmeyen servisiyle , tavsiye ederim özelliklede elektrik ve elektronik konusunda uzman olan Niyazi ustaya ulaşmak isterseniz size seve seve yardımcı olabilirim . Tİ AMO APRİLİA (NOT :Sitedeki diğer markalardaki arkadaşlarım içinde bu geçerli) sevgiler...

2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Apriliasi olan arkadaşlar eminim bu mesajdan faydalanacaklardır.

Teşekkürler

3. blacksnake

blacksnake Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    niyazi ustanın telefonunu alabilirmiyim.teşekkürler

4. Hakan Karael

Motosiklet:
    Aprilia
    Sevgili Sedat hocam ben aprilia bikers tan enduroman nikiyle Hakan öncelikle foruma hoşgeldin burdaki aprilia sancağını temsilen elimden geleni yapmaya çalışıyorum Niyazi ustanın telefonu 0537 229 17 79 umarım yardımı olur
    görüşmek ümidiyle izmire selamlar benim irtibat numaram 0533 366 07 27

5. Hakan Karael

Motosiklet:
    Aprilia
    Menderes usta aprilia ile ilgili Ziverbey'de Kadıköy bölgesinde tüm teknik problemleriniz için yardımcı olabilecek iyi bir sanatkar aprilia'nın yetkili servisi ve Fercoyla ilişkileri sağlıklı yeni almış olduğum aprilia caponordumun bütün ihtiyaçlarını çok rahat giderdi tüm aprilia ve motorseverlere duyrulur arkadaşlar.

forever motosikletforum

6. Erdinc.Akbay

Erdinc.Akbay Misafir

Selam arkadaslar, ikinci el Aprilia rs 125 edinmeyi dusunuyorum. bu motorlarin ikinci eli alinirken nerelere ozellikle bakmak gerekir, en cabuk nereleri asinir, bilgi verebilirseniz memnun olurum. Tesekkurler.

7. Hakan Karael

Motosiklet:
    Aprilia

Aprilia servis olarak hem işçiliğinden hem de fiyatlarından ve genel anlamda mutlu olacağınız MOTOHARUN Kağıthane de hizmet vermekte tüm markalara da aynı titizlikte yardımcı oluyorlar Hüseyin ve Harun kardeşler i öneririm dostlar irtibat telleri :0212 291 96 38 / Hüseyin usta 0532 781 78 67