Aprilia Pegaso 650 IE 2003 Bakım/Servis Klavuzu

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında Engin tarafından paylaşıldı.

1. Engin

Engin Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    Arkadaslar Motosikletlerin bakım/servis klavuzlarını indirebilecegimiz bir site bilen var mı acaba? Benim motorum Aprilia Pegaso 650 IE 2003, ve motosikletlerle ilgili fazla teknik bilgim olmadıgından buna ihtiyacım var. Klavuz ingilizce de olabilir. User manual diye geciyor bunlar. Yardımcı olabilecek?

2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu konuyu bilse bilse Hakan bilir. Aprilia hastasıdır da kendisi :)

3. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Selamlar öncelikle aprilia binicisi olarak hoşgeldiniz,benimde aprilia pegosom vardı 2003 ve çok zevkle bindiğim bir motordu şu andada abisi olan caponorda biniyorum ve motorumu çok seviyorum motorla ilgili destek alacağın adres ve teknik hizmetle ve merak ettiklerinle ilgili RSV motoru tavsiye ederim Menderes usta bu konunun duayeni olan biridir anadolu yakasında ziverbeyde servisidir ferco motorunda yetkili servisi ayrıca ihtiyaç duyacağın her konuda iyidir
    rsv motor Menderes Akbaş 0216 550 72 72-537 386 62 78 www.rsvmoto.com sevgiler

cnrsekmen, Engin ve Necmi OKAY bunu beğendi.
  4. Engin

Engin Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    keske İstanbul'da yasasam da soylediginiz yere goturebilsem, malesef Kıbrıs'ta yasıyorum ve burada teknik servis imkanları cok kısıtlı ve pahalı. O yuzden ben de ucundan basit seyleri ogrenmeye baslayayım diyorum. Bu yuzden bakım klavuzu indirebilecegim bir yer sormustum. Yine de tesekkurler

5. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Senin için biraz araştırdım buradan pdf olarak indirebilirsin kardeşim...;)
    http://www.serviceaprilia.com/public/lum/index.asp?l=Pegaso 650 Cube - i.e

Engin bunu beğendi.
  6. Engin

Engin Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia

Abicim sagolasın ya, kac forumda aradım bunu tık yok... Tam olarak aradıgım sey, ne nedir guzel guzel anlatmıs.. Tekrar sagolasın. Ya biliyomusunuz bunu aradım taradım ve bir cok yer parayla satıyor. Aprilia'nın kendi sitesnde de boyle bir yere rastlamamıstım. Bakmasını bilmek gerek demek ki.. :)

Metin bunu beğendi.