Aprilia Sr Max 300

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında Hakan Karael tarafından paylaşıldı.

 1. Hakan Karael

  Hakan Karael Site Müdavimi

  Kayıt:
  23 Ocak 2008
  Mesajlar:
  2.947
  Beğeniler:
  1.287
  Şehir:
  İstanbul
  Motosiklet:
  Aprilia
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Aprilianın yeni scooterları bayaa can yakacağa benziyor !!!
  Aprilia SR Max 125/300
  SR Max Piaggio Group yarış markası grand touring segmentine getiren yeni Aprilia scooter.125 cc ve 300 cc versiyonu SR Max saf zevk ve keyif sürmek için yolda Aprilia spor ruhunu koyan çizgileriyle.

  Aprilia SR Max GT tarzı üreticinin ürünlerinin performansı ve kullanıcı yorumlar: scooterın, yüksek performans ve çok yönlülüğüyle dünya daki diğer kullanıcılarınıda ilham veriyor.

  SR Max, ilk bakışta göze çarpıyor hatları agresif bir tasarım, stil ve patlayıcı bir şekli ile kendisini ayıran spor bir aracın doğasını yansıtıyor.

  Kompakt ama hafif burun estetik far montaj dinamizmini yansıtıyor: Gümüş renkli ızgara, iki adt. farları, SR Max 125 cc ve 300 cc enerjik bir ifade veren bir basit, ince ekran arasında eklenmiş.. SR Max zerafet ve hatasız bir stil vermek, ışık ve hava girişleri, kalkanın üst kısmında gösterişle "üç renkli" şeması, ile birlikte, araç boyama ile bir "kontrast" yaratmak kapsayacak grafik .

  Zarif ve keskin kuyruk kaporta SR Max, çeviklik, cömert tarafından vurgulanmış ama Aprilia gümüş süslenmiş

  Iki renkli koltuk bir spor kumaştan yapılan ve son derece ergonomik olan binici için bel desteği ile donatılmış, her türlü koşullarda konforu garanti, güvenlik ve güvenilirlik arka kısmında yolcu için maksize edilmiş.