Aprilla Scarabeo 200 Kücük Bir Bilgi

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Burak ACAR tarafından paylaşıldı.

1. Burak ACAR

Burak ACAR Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    Öncelikle Herkese Merhaba Aranıza Yeni Katıldım İsmim Burak Size Başıma Gelen Bir Sorunu Dile Getirmek İstiyorum Bende 2002 model aprilla scarabeo 200 maxi scooter var bu yaza girerken radyatör temizliyicisi aldım ve içine koydum fakat bu madde beni baya bir üzdü devir daim sistemimi bozdu yaklaşık 1.500 tl masraf açtı gerekli yerlerle görüştüğmde bu tarz maddelerin araba için olduğunu ve motorlarda kulnanılmanın sakıncalı olduğu ( fakat kutu içeriğinde motorsikletlerde kullanılır yazıyor......) Soylenıldı . Bu Dikkate Alın Derim Saygılarımla İyi Günler İyi Forumlar

2. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Öncelikle geçmiş olsun bu konuda RSV motordan Menderes ustayla görüşmende fayda olacağı kanaatindeyim aprilia nın anadolu bölge yetkili servisidir ve bu konunun uzmanıdır gerekli ekipman ve cihazları mevcutdur teknik olarak ; radyatör temizleyicisi genelde otomobiller için kullanılır, devir daim keçeleri olmadığı için herhangi bir sıkıntı olmaz genel anlamda fakat motorsiklette ise devir daim keçeleri mevcuttur radyadör temizleyicisi içerik olarak solvent bazlı olduğu için devir daim keçelerini bozup motorun hararet sorununa kadar problemler açabilir bilginiz olsun...! Menderes irtibat tel : 0537 386 62 78 / 0216 550 72 72

Ethem Doğru, Burak ACAR ve Şenol SEL bunu beğendi.
  3. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hoş geldiniz, paylaşım için teşekkürler.